Doradca ds. Nieruchomości

Warszawa · Acquisition Team

Oferty pracy     Doradca ds. Nieruchomości

Jako Doradca w SonarHome będziesz odpowiadał/a za wspieranie naszych klientów w zakresie sprzedaży nieruchomości i nawiązywaniu długofalowych relacji, które wspomogą budowanie marki najszybciej rozwijającej się firmy nieruchomościowej w Polsce.

Wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia w sprzedaży i obsłudze klienta,

  • Znajomość zasad obsługi systemów sprzedażowych (CRM),

  • Silna motywacja wewnętrzna, determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji celu,

  • Umiejętności negocjacyjne,

  • Entuzjazm i wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.

  • Mile widziane:

  • doświadczenie w pośrednictwie nieruchomości,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zapewniającym komfort podczas spotkań i komunikatów ogólnofirmowych,

  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

Obowiązki

  • Kompleksowa obsługa klientów sprzedających i nabywających nieruchomości,

  • Negocjacja warunków współpracy i zawieranie umów pośrednictwa,

  • Przygotowywanie dokumentacji sprzedażowej,

  • Rejestracja zdarzeń w systemie sprzedażowym (CRM) oraz raportowanie,

  • Pozyskiwanie nowych zleceń do swojej osobistej bazy,

  • Bieżące monitorowanie zmian na rynku nieruchomości oraz stała współpraca z zespołem.

Oferujemy

  • Pracę w jednym z najprężniej rozwijających się start-upów w Polsce,

  • Specjalnie zaprojektowaną ścieżkę wdrożenia,

  • Dodatkowe szkolenia od pierwszego dnia pracy,

  • Wsparcie od managera i zespołu na każdym etapie pracy,

  • Dostęp do kompletu nowoczesnych narzędzi, usprawniających codzienną pracę,

  • Podstawowe wynagrodzenie oraz system prowizyjny, bez górnej granicy zarobków,

  • Szeroką bazę Klientów, którą budujemy dzięki naszej autorskiej, inteligentnej wyceniarce,

  • Możliwość decyzji o formie współpracy (umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie)

  • Pracę zdalną lub hybrydową- do wyboru.

Dział

Acquisition Team

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę na okres próbny
Samozatrudnienie (B2B)

Osoby kontaktowe

Zuzanna Akkad Talent Acquisition Specialist

Warszawa

Recruitment powered by tomHRM