DevOps Engineer

Kraków · IT

Oferty pracy     DevOps Engineer

Do Twoich obowiązków będą należały m.in.:

  • projektowanie i budowanie efektywnej, skalowalnej i bezpiecznej infrastruktury (AWS)
  • wdrażanie narzędzi do monitorowania i zarządzania infrastrukturą
  • wdrażanie i zarządzanie aplikacjami i usługami w chmurze
  • zarządzanie kontenerami, orkiestracja
  • utrzymanie procesów CI/CD
  • identyfikacja i rozwiązywanie potencjalnych zagrożeń oraz wdrażanie odpowiednich mechanizmów ochrony
  • współpraca z zespołem, w tym z programistami, administratorami i analitykami
  • wsparcie zespołu w zakresie infrastruktury i wdrażania aplikacji w chmurze

Obowiązki

Czego oczekujemy?

  • doświadczenia na stanowisku DevOps Engineer / SRE - minimum 2 lata, preferowane 4+ lat
  • doświadczenia w pracy z Linuxem
  • doświadczenia z konteneryzacją aplikacji (Docker, Kubernetes)
  • doświadczenia w pracy z chmurą publiczną, taką jak AWS, Azure lub GCP
  • znajomości narzędzi do automatyzacji takich jak Ansible, Chef, Puppet, Terraform
  • znajomości systemów kontroli wersji takich jak Git, Gitlab / Github
  • znajomości języka skryptowego jak Python, Bash lub Ruby
  • znajomości monitoringu i logowania aplikacji i systemów, takich jak ELK Stack, Prometheus, Grafana
  • znajomości praktyk DevOps, CI/CD
  • komunikatywność w mowie i piśmie w języku angielskim min. B2
  • umiejętność pracy zarówno samemu, jak i w zespole

Dużymi plusami będą:

  • certyfikacja związana z chmurą publiczną lub DevOps, takie jak AWS Certified DevOps Engineer, Certified Kubernetes Administrator (CKA) lub podobne
  • znajomość Github Actions / Gitlab CI
  • znajomość Azure / Google Cloud Platform
Praca stacjonarna: Kraków

Dział

IT

Kraków