Influencer Specialist

Łódź, Warszawa

Oferty pracy     Influencer Specialist

Jesteśmy agencją  kreatywno-strategiczną z digitalowym backgroundem. Od briefu, aż po realizację - towarzyszymy największym markom na każdym etapie działań online i offline. Nasze kampanie to mieszanka solidnej strategii, trendów, przykuwających wzrok kreacji i nowych rozwiązań technologicznych, zwieńczonych kompleksową obsługą. Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Wymagania

  • komunikatywność,

  • umiejętność tworzenia contentu,

  • bardzo dobra znajomość influencerów i trendów digitalowych,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

  • praca nad koncepcjami kampanii z influencerami,

  • planowanie działań i prowadzenie projektów,

  • selekcja i rekrutacja partnerów,

  • odbiór contentu od influencerów,

  • ocena dopasowania contentu od influencera do brandu,

  • zlecanie tworzenia i publikacji contentu,

  • przygotowywanie raportów,

  • praca bezpośrednio z klientem, a także strategami, kreatywnymi i ekspertami social media.

Oferujemy

  • udział w zintegrowanych projektach digital dla dużych marek,

  • kafeteryjny system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych),

  • umowę o pracę,

  • lekcje języka angielskiego,

  • swobodną atmosferę.

Osoby kontaktowe

Justyna Szuminska Human Capital Manager

Recruitment powered by tomHRM