Junior SEO Specialist

Łódź

Oferty pracy     Junior SEO Specialist

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy agencją  kreatywno-strategiczną z digitalowym backgroundem. Od briefu, aż po realizację - towarzyszymy największym markom na każdym etapie działań online i offline. Nasze kampanie to mieszanka solidnej strategii, trendów, przykuwających wzrok kreacji i nowych rozwiązań technologicznych, zwieńczonych kompleksową obsługą. Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Wymagania

  • “lekkie pióro",

  • sprawne poruszania się po Internecie,

  • doskonałe zdolności komunikacyjne,

  • znajomości języka angielskiego,

  • mile widziane: znajomość zasad optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google,

  • mile widziane: znajomość popularnych systemów CMS,

  • mile widziane: znajomość podstaw HTML.

Obowiązki

  • research i dobór słów kluczowych,

  • seo copywriting,

  • przygotowywanie planów contentowych,

  • publikacja treści na stronach klientów,

  • link building,

  • wspieranie specjalistów SEO w bieżącej obsłudze klientów,

  • tworzenie audytów SEO,

  • wdrażanie wskazówek optymalizacyjnych.

Oferujemy

  • udział w projektach dla dużych marek,

  • umowę o pracę,

  • kafeteryjny system benefitów (Luxmed, Multisport i wiele innych),

  • elastyczny czas pracy,

  • lekcje języka angielskiego,

  • home office,

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach.

Osoby kontaktowe

Justyna Szuminska Human Capital Manager

Recruitment powered by tomHRM