Social Media Strategy Planner

Łódź, Warszawa

Oferty pracy     Social Media Strategy Planner

Jesteśmy agencją  kreatywno-strategiczną z digitalowym backgroundem. Od briefu, aż po realizację - towarzyszymy największym markom na każdym etapie działań online i offline. Nasze kampanie to mieszanka solidnej strategii, trendów, przykuwających wzrok kreacji i nowych rozwiązań technologicznych, zwieńczonych kompleksową obsługą. Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy w agencji digital,

  • doświadczenie w planowaniu działań z uwzględnieniem różnych kanałów social media,

  • bardzo dobrej znajomości trendów,

  • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • znajomość narzędzi analitycznych i monitorujących (np.: Google Analytics, Keyword Planner, Sotrender, Brand24),

  • dobra znajomości języka angielskiego.

Obowiązki

  • planowanie strategii działań social media dla klientów agencji.

  • analizowanie briefów i zapytań,

  • udział w briefingach,

  • planowanie i realizacja strategii social mediowej,

  • analiza i ocena efektywność realizowanych projektów.

Oferujemy

  • udział w projektach dla dużych marek,

  • umowę o pracę,

  • kafeteryjny system benefitów (Luxmed, Multisport i wiele innych),

  • lekcje języka angielskiego,

  • hybrydowy model pracy,

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach (także w roli spikera).

Osoby kontaktowe

Justyna Szuminska Human Capital Manager

Recruitment powered by tomHRM