STRATEGY PLANNER

Łódź, Warszawa

Oferty pracy     STRATEGY PLANNER

Jesteśmy agencją  kreatywno-strategiczną z digitalowym backgroundem (częścią Altavia Group, międzynarodowej grupy zrzeszającej agencje w 45 krajach na całym świecie). Od briefu, aż po realizację - towarzyszymy największym markom na każdym etapie działań online i offline. Nasze kampanie to mieszanka solidnej strategii, trendów, przykuwających wzrok kreacji i nowych rozwiązań technologicznych, zwieńczonych kompleksową obsługą. Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Wymagania

  • min. 2 lat doświadczenia w pracy w agencji digital,

  • doświadczenia w planowaniu działań z uwzględnieniem różnych kanałów komunikacji (social, search, mobile, www) i środowisk reklamowych,

  • bardzo dobra znajomość trendów,

  • umiejętność kreatywnego i analitycznego myślenia,

  • znajomość narzędzi analitycznych i monitorujących (np.: Google Analytics, Keyword Planner, Sotrender, Brand24),

  • dobra znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

  • planowanie strategii działań marketingowych dla klientów agencji.

  • analiza briefów i zapytań,

  • udział w briefingach,

  • realizacja strategii komunikacji marketingowej,

  • analiza i ocena efektywności realizowanych projektów,

  • prowadzenie spotkań kreatywnych w agencji,

  • reprezentowanie agencji na spotkaniach/prezentacjach z klientami.

Oferujemy

  • udział w projektach dla dużych, międzynarodowych marek,

  • umowę o pracę lub B2B,

  • kafeteryjny system benefitów (Luxmed, Multisport i wiele innych),

  • elastyczny czas pracy,

  • lekcje języka angielskiego,

  • hybrydowy system pracy.

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
Samozatrudnienie (B2B)

Osoby kontaktowe

Justyna Szuminska people & culture manager

Recruitment powered by tomHRM