Social Media Manager

Łódź

Oferty pracy     Social Media Manager

Jesteśmy agencją  kreatywno-strategiczną z digitalowym backgroundem. Od briefu, aż po realizację - towarzyszymy największym markom na każdym etapie działań online i offline. Nasze kampanie to mieszanka solidnej strategii, trendów, przykuwających wzrok kreacji i nowych rozwiązań technologicznych, zwieńczonych kompleksową obsługą. Chcesz dołączyć do naszego teamu?

Wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • doskonała umiejętność tworzenia contentu  (umiesz w ##, instastory, pisać copy),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • bardzo dobra znajomość trendów digitalowych,

  • samodzielność,

  • umiejętność wyciągania wniosków i przygotowywania rekomendacji,

  • poczucie odpowiedzialności za projekt.

Obowiązki

  • prowadzenie komunikacji w social media dla kluczowych klientów agencji,

  • koordynowanie i współpraca z zespołem specjalistów,

  • ustalanie harmonogramu pracy, planu działania, jego realizację, raportowanie,

  • weryfikacja efektywności prowadzonych działań.

Oferujemy

  • udział w zintegrowanych projektach digital dla dużych marek,

  • kafeteryjny system benefitów (opieka medyczna, karta sportowa i wiele innych),

  • elastyczny czas pracy,

  • lekcje języka angielskiego,

  • swobodną atmosferę.

Osoby kontaktowe

Justyna Szuminska Human Capital Manager

Recruitment powered by tomHRM