Technik realizacji

Dział Operacyjny

Oferty pracy     Technik realizacji

 Lokalizacja: praca w delegacji, na terenie Polski, Czech, Niemiec

Wymagania

  • Zaangażowanie oraz komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Dyspozycyjność

  • Gotowość do pracy w delegacji

  • Punktualność, dobra organizacja pracy

  • Kultura osobista oraz dbałość o jakość pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będą:

  • Znajomość zasad pracy przy urządzeniach elektroenergetycznych lub urządzeniami wysokociśnieniowymi

  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Obowiązki

  • Konserwacja szaf sterowniczych, urządzeń przemysłowych

  • Czyszczenie wysokociśnieniowe

  • Prace antykorozyjne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie : 5 000 - 10 000 zł netto (w zależności od liczby przepracowanych godzin i doświadczenia)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie.

  • Pracę w delegacji z pełnym wyżywieniem, zakwaterowaniem na czas realizacji oraz transportem.

  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy w miłej atmosferze wśród kompetentnych i doświadczonych pracowników

  • Możliwość nauki oraz rozwoju osobistego (szkolenia, proces certyfikacji w zakresie

  • wykonywania usług)

  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia grupowego, karty MultiSport oraz opieki medycznej PZU Zdrowie