Asystent/ka działu finansów

Praca zdalna · Finance

Oferty pracy     Asystent/ka działu finansów

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Bo masz okazję uczyć się od doświadczonych osób, chętnych żeby Ci pomóc i być dla Ciebie wparciem
  • Bo Twoja praca nigdy nie będzie nudna i rutynowa
  • Bo na pewno trafisz do świetnego, zgranego zespołu, w którym codzienną atmosferę tworzy współpraca, wzajemny szacunek, pomoc i zaangażowanie
  • Bo możesz uczestniczyć w wielu szkoleniach poszerzających Twoją wiedzę oraz wspierających Twój rozwój osobisty
  • Bo możesz pracować w innowacyjnej i rozwojowej branży

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:
  • Ukończonych lub w trakcie realizacji studiów kierunkowych (FiR)
  • Znajomości podstaw rachunkowości i zasad księgowania
  • Znajomości obsługi komputera oraz pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Komunikatywności, dokładności i systematyczności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Umiejętności pracy w zespole.

Obowiązki

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie działu finansowego w:
  • Księgowaniu płatności
  • Księgowaniu wyciągów bankowych
  • Rozliczaniu transakcji poprzez bramki płatności online
  • Analizie rozrachunków z klientami i dostawcami
  • Wyjaśnianiu zapytań związanych z terminowością płatności dla dostawców
  • Wysyłaniu potwierdzeń sald klientów i dostawców
  • Współpracy z działem zakupów i sprzedaży w zakresie powierzonych zadań
  • Wsparciy zespołu finansów w realizacji zadań
oczekujemy dyspozycyjności min. 20godz tygodniowo

Oferujemy

  • Pracę w zespole w którym możesz zdobywać wiedzę i rozwijać swoje zawodowe pasje
  • Możliwość pogodzenia studiów z pracą
  • Umowę o prace lub zlecenie
  • Pracę w biurze lub hybrydową

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Asystent Działu Finansów

Dział

Finance

Osoby kontaktowe

Aneta Białożyt
HR Business Partner