Operator urządzenia do ustawiania zbieżności kół/pomocnik mechanika

Oferty pracy     Operator urządzenia do ustawiania zbieżności kół/pomocnik mechanika

Firma Ritex to jeden z liderów branży Transport/Spedycja/Logistyka. Zatrudniamy około 400 pracowników oraz specjalistów z całego świata, dysponujemy flotą ponad 200 pojazdów.

Jeśli interesuje Cię świat motoryzacji i masz chęć zdobywania nowych umiejętności, ta oferta może być dla Ciebie!
Poszukujemy osób z zainteresowaniem  do  mechaniki samochodowej, które chciałyby rozwijać się w roli operatora urządzenia do ustawiania zbieżności kół.
Obowiązki:
  • Wykonywanie ustawień zbieżności kół zgodnie z określonymi parametrami,
  • Diagnozowanie i identyfikowanie potrzebnych napraw w zakresie geometrii zawieszenia,
  • Utrzymywanie odpowiedniego stanu technicznego urządzenia,
  • Współpraca z zespołem mechaników.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność obsługi komputerów i urządzeń diagnostycznych (mile widziane),
  • Chęć nauki i rozwijania się w obszarze mechaniki aut,
  • Ukończenie szkoły samochodowej o profilu mechaniki aut.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagradzania (wynagrodzenie między 9 000 brutto a 11 000 brutto ),
  • Pakiet świadczeń socjalnych , w tym opiekę medyczną i karty multisport, prezenty mikołajkowe dla dzieci, pikniki,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Godziny pracy: I zmiana 7-15, II zmiana 9-17 , w sobotę pracującą: 7-14

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje usunięcie Twoich danych z bazy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez firmę Ritex.”
Proszę o dodanie aplikacji w załączniku.

Otwarte wakaty

2

Forma zatrudnienia

czas czas określony

9000 - 11000 PLN brutto

Ogłoszenie ważne do

31/05/24

Osoby kontaktowe

Wioleta Wielgosz
HR& Marketing Manager