Diagnosta OSKP

Nowy Tomyśl

Oferty pracy     Diagnosta OSKP

REDOS - dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie pojazdów użytkowych. Tworzymy użyteczności, które przekładają się na dynamikę rozwoju klienta. Posiadamy uprawnienia do przeprowadzania badań wszystkich pojazdów samochodowych i przyczep, ale naszym celem jest nie tylko zapewnienie sprawności technicznej pojazdów, lecz także bezpieczeństwa podróżowania. Budujemy razem firmę, w której ważny jest człowiek. Nasz zespół tworzą osoby zaangażowane i zmotywowane do rozwoju.

Wymagania

  • uprawnienia Diagnosty samochodowego;

  • wykształcenie min. średnie techniczne;

  • prawo jazdy kat. B;

  • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej;

  • komunikatywność;

  • zaangażowanie;

  • uczciwość i rzetelność.

Obowiązki

  • przeprowadzanie badań technicznych pojazdów;

  • ocena stanu technicznego poszczególnych układów i zespołów pojazdów mechanicznych;

  • określanie rodzaju i zakresu koniecznych naprawy lub konserwacji pojazdu oraz sprawdzanie stanu technicznego pojazdu po wykonanej naprawie;

  • prowadzenie ewidencji przeprowadzonych badań technicznych pojazdów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie;

  • dbanie o powierzony sprzęt diagnostyczny, dokonywanie terminowej kontroli stanu technicznego sprzętu oraz jego pomiarów;

  • podejmowanie działań na rzecz budowania dobrego wizerunku stacji kontroli pojazdów i obsługi Klientów na najwyższym poziomie.

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

możliwość podjęcia współpracy na cały etat lub część etatu – do ustalenia.

Tryb pracy

Stacjonarnie: Nowy Tomyśl

Osoby kontaktowe

Weronika Sierant
HR Business Partner
Na spotkaniu rekr. do 11:00