Tester Automatyzujący / Poziom Mid/Regular

Warszawa

Oferty pracy     Tester Automatyzujący / Poziom Mid/Regular

O projekcie:

Zatrudniona osoba dołączy do zespołu Rozwoju wewnętrznych systemów IT, który zajmuje się budowaniem rozwiązań wspierających pracowników Altkom Akademii w Polsce. Dołączając do zespołu będziesz aktywnie uczestniczyć w transformacji cyfrowej wewnątrz Altkom Akademii. Praca odbywa się w dziale wewnętrznym, bez projektów zewnętrznych. Nie pracujemy, jak typowy software house. Nie stosujemy metodyk wytwarzania oprogramowania ani daily. Postępy, trudności jak i terminy będziesz omawiać bezpośrednio z przełożonym. Stawiamy przede wszystkim na dobrą atmosferę oraz partnerstwo.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
  • Minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w tworzeniu przypadków testowych
  • Umiejętności analitycznych i rozwiązywania problemów
  • Praktycznej znajomości różnych technik testowania
  • Znajomość: C#, JavaScript, TypeScript, T-SQL
  • Znajomość frameworków do unit testów: XUnit, NUnit, Jasmine
  • Znajomość: Selenium lub podobnego narzędzia do automatyzacji testów
  • Znajomość: Visual Studio, Visual Studio Code, Postman lub podobne narzędzie do testowania API
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Mile widzialne wykształcenie techniczne

Obowiązki

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Tworzenie i przeprowadzanie testów automatycznych, manualnych i wydajnościowych
  • Analiza kodu statycznego
  • Dbanie o dostępność infrastruktury testowej
  • Praca na stacku technologicznym: .NET i Angular

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy:
  • Pracę hybrydową w ustalonych godzinach
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach w ramach rozwoju zawodowego (dziedzina IT, obszar Zarządzania Projektami, szkolenia z kompetencji społecznych)
  • Długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, samodzielność
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole
Praca stacjonarna: Warszawa

Osoby kontaktowe

Barbara Keklak-Kowalczyk
Dyrektor HR / HR Director

Warszawa