Recepcjonista / Recepcjonistka

Warszawa · Administracja

Oferty pracy     Recepcjonista / Recepcjonistka

Jesteśmy liderem branży szkoleniowej w Polsce i nieustannie, dynamicznie się rozwijamy. Mamy wysokie oczekiwania i ambitne cele, zdobywamy rynki zagraniczne. Zatrudniamy największy w Polsce zespół trenerów i wykładowców. Wierzymy, że elastycznością i profesjonalizmem możemy wpływać na wzrost skuteczności naszych działań. Zespół pracowników firmy i wzajemne wsparcie, sprawiają, że codzienna praca jest inspirująca i daje wiele satysfakcji.
Szukamy osoby, która swoją postawą, kompetencjami oraz podejściem będzie razem z nami tworzyła nową rzeczywistość i środowisko gotowe na wyzwania dzisiejszego świata.

Poszukiwany/a: Recepcjonista / Recepcjonistka

Miasto: Warszawa, ul. Chłodna 51

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • swobodne posługiwanie się aplikacjami pakietu Office (Word, Excel) oraz pocztą elektroniczną,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i odpowiedzialność,
  • komunikatywność i otwartość w kontaktach interpersonalnych,
  • wysoka kultura osobista,
  • inicjatywa i samodzielność.

Obowiązki

  • obsługa recepcji ośrodka szkoleniowego,
  • obsługa klienta wewnętrznego i zewnętrznego,
  • pomoc w organizacji szkoleń organizowanych przez firmę (przygotowanie sal i materiałów),
  • ewidencjonowanie i koordynowanie obiegu dokumentów zewnętrznych i wewnętrznych,
  • współpraca z wszystkimi działami firmy.

Oferujemy

  • dogodną lokalizację – biuro znajduje się w pobliżu metra Daszyńskiego,
  • pracę w firmie z wartościami: zwinność, partnerstwo, profesjonalizm,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych/ustalonych godzinach,
  • pakiet niezbędnych materiałów i szkoleń wdrożeniowych,
  • plan szkoleń i rozwoju,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • bonus roczny.

Tryb pracy

Praca stacjonarna
Praca stacjonarna: Warszawa

Dział

Administracja

Osoby kontaktowe

Barbara Keklak-Kowalczyk
Dyrektor HR / HR Director

Warszawa