Key Account Manager

Kraków

Oferty pracy     Key Account Manager

Jesteśmy liderem branży szkoleniowej w Polsce i nieustannie, dynamicznie się rozwijamy. Mamy wysokie oczekiwania i ambitne cele, zdobywamy rynki zagraniczne. Zatrudniamy największy w Polsce zespół trenerów i wykładowców. Wierzymy, że poprzez elastyczność, profesjonalizm oraz partnerskie relacje możemy wpływać na wzrost skuteczności naszych działań. Zgrany zespół pracowników i wzajemne wsparcie, sprawiają, że codzienna praca jest inspirująca i daje wiele satysfakcji. Szukamy osoby gotowej na wspólny rozwój.

Poszukiwany/a: Key Account Manager/Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Miasto: Kraków

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B lub obsłudze klienta.
  • Profesjonalizm w podejściu do klienta zewnętrznego i wewnętrznego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne.
  • Łatwość nawiązywania i rozwijania relacji biznesowych.
  • Proaktywność, szukanie rozwiązań i pozytywna postawa.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i ustalania priorytetów.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Obowiązki

Do zadań zatrudnionej osoby należeć będą:
  • Profesjonalna obsługa obecnych klientów firmy.
  • Aktywna sprzedaż usług szkoleniowych Altkom Akademii nowym klientom.
  • Prezentacja ofert, negocjacje cenowe i finalizacja kontraktów.
  • Realizacja wyznaczonych celów.
  • Współpraca z innymi osobami w organizacji np. przy tworzeniu ofert szkoleniowych dla klientów, realizacji szkoleń.

Oferujemy

  • Rozwój w obszarze szkoleń (Nowoczesne Rozwiązania IT, Zarządzanie Projektami,  Kompetencje Społeczne).
  • Długofalowe zatrudnienie w stabilnej firmie, będącej liderem na rynku.
  • Pracę hybrydową w ustalonych godzinach.
  • Wynagrodzenie podstawowe + prowizję zależną od wyników.
  • Strukturalne wsparcie w realizacji zadań (działy merytoryczne, logistyki szkoleń, support techniczny, marketing i inne)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów, samodzielność.
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole.
Praca stacjonarna: Kraków

Osoby kontaktowe

Agnieszka Samborska
HR Business Partner

Kraków