Java Developer

Warszawa / Remote work · IT · Java Developer

Job openings     Java Developer

Remote recruitment

Misja: Budujemy nowy standard płatności cyklicznych.

Co robimy: Współtworzymy ekosystem banków, aplikacji finansowych i tysięcy dostawców usług cyklicznych, w ramach którego przekazujemy dane o fakturach i płatnościach do końcowych użytkowników w Polsce. Integrujemy się z największymi systemami na rynku, którzy swoją skalą pokrywają miliony końcowych użytkowników. Tworzymy zupełnie nowe rozwiązanie, które stanie się w przyszłości standardem na rynku płatniczym.

Obecnie system pobiera dane o opłatach z dziesiątek tysięcy kont u ponad 1200 dostawców. Przed nami zaplanowane wdrożenia do banków i aplikacji FinTech. Jesteśmy w pełni niezależną firmą, a każdy członek zespołu ma ogromny wpływ na kierunek rozwoju produktów i firmy.

Requirements

Na tym stanowisku przyda Ci się:

  • doświadczenie (3-4 lata) w tworzeniu oprogramowania w Java (+Spring),
  • wiedza na temat baz danych, API, Web Security, Testowania, CI/CD, Development Principles, ogólna wiedza w dziedzinie informatyki, programowania i Internetu,
  • dużo zaangażowania i inicjatywy, analityczne myślenie, wysokie umiejętności w rozwiązywaniu problemów, pozytywne nastawienie i dobry humor!
  • mile widziane zainteresowanie/wiedza w obszarze DevOps i nt. rozwiązań chmurowych (AWS/GCP).

Stack technologiczny: Java 11, Spring Boot, Docker, Spock, Gradle, AWS/GCP, PostgreSQL, REST API.
Narzędzia: Bitbucket, JIRA, IntelliJ IDEA, Git, Sonar, DataDog

Cały stack BillTechowy i odpowiedzi na najważniejsze dla Ciebie pytania znajdziesz w naszym FAQ dla kandydatów technicznych!

Responsibilities

Twoje zadania będą polegały na:

  • rozwijaniu API REST i jego dokumentacji
  • skalowaniu i optymalizacji działania systemu w chmurze GCP
  • wsparciu integracji u dużych klientów
  • identyfikacji problemów, które mogą pojawić się w wersjach live projektu
  • opracowywaniu i wykonywaniu testów funkcjonalnych i obciążeniowych
  • odpowiedzialności i dbałości o strukturę kodu
  • współpracy nad rozwojem produktu i nowych funkcjonalności

Offer

Zespół: Bliska współpraca z CTO i Product Managerem, fintech startup ~20 osób. Praca zespołu oparta jest o zwinną metodykę Scrum. Code Review, Clean Code, CI/CD, TDD, REST API. Regularne wewnętrzne TechTalki i dzielenie się wiedzą.

Flextime & Flexplace: sam/a decydujesz skąd pracujesz, biuro jest otwarte a praca zdalna możliwa. Ucieszy nas jeśli będziesz z Warszawy, aby po pandemii wpadać do biura lub pracować hybrydowo, ale nie jest to must have. No dress code. Bardzo elastyczne godziny pracy.

Wewnętrznie: Jesteśmy pasjonatami (szczerze lubimy co robimy!), współpracujemy (#teamwork), Chcemy i Doskonalimy się (dążymy do bycia najlepszymi, rozwijamy się, mamy otwarte głowy i kwestionujemy pomysły). Działamy odpowiedzialnie (pod względem danych użytkowników i RODO oraz tego, że płacenie rachunków jest czas jest bardzo ważne, a my bierzemy za to odpowiedzialność).

Proces rekrutacji: Aplikacja, Discovery call (30 min), Tech Interview (2h), Skills review/Zadanie (2-3h), Oferta

Salary

10000.00 – 17000.00 PLN / month

Your potential manager

Warszawa

Recruitment powered by tomHRM