Recruitment Coordinator

Warszawa · People & Operations

Oferty pracy     Recruitment Coordinator

Jesteśmy startupem fintech tworzącym ekosystem dedykowany płatnościom cyklicznym. Zespołem codziennie budującym ważne i potrzebne rozwiązania dla nas wszystkich.

Obecnie nasz system pobiera dane o opłatach z dziesiątek tysięcy kont u ponad 1300 dostawców. Przed nami zaplanowane wdrożenia do topowych polskich banków i aplikacji FinTech. Jesteśmy w pełni niezależną firmą, a każdy członek zespołu ma ogromny wpływ na kierunek rozwoju produktów i firmy.

Obecnie poszukujemy osoby, która uzupełni nasz zespół People & Operations i sprawi, że będzie działać jak dobrze naoliwiona maszyna!

Wymagania

Szukamy osoby, która ma około roczne doświadczenie w obszarze rekrutacji i administracji, a przy tym:

  • wykazuje genialne umiejętności priorytetyzacji i organizacji swojej pracy oraz swobodnie porusza się w wielu tematach jednocześnie,
  • przykłada dużą wagę do szczegółów i jakości swojej pracy
  • interesuje się obszarem HR i chce się rozwijać w tym kierunku
  • posiada rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • G Suite/MS Office nie stanowią tajemnic, a są narzędziami, które wykorzystuje z łatwością do usprawniania swojej pracy

To Ania, nasza rekruterka, już czeka aby zacząć rekrutację!

Obowiązki

Obszary, w których będziesz nas wspierać i rozwijać:

  • Rekrutacja talentów, w tym udział w akcjach employer brandingowych, promocja ofert pracy, koordynacja rozmów z kandydatami
  • Administracja, w tym tworzenie i przepływ dokumentów, wsparcie procesów payroll i finansów, tematy biurowe
  • Employee Experience, w tym akcje i działania zwiększające zadowolenie i zaangażowanie naszych pracowników,
  • Team support, w tym przygotowanie potrzebnych zestawień, research rynku rekrutacyjnego i HR, komunikacja ogólnofirmowa, marketing
  • Wszystkie działania, które uznasz za wartościowe w powyższych obszarach - jest bardzo dużo miejsca na inicjatywę i pomysły!

Oferujemy

  • pracę pośród pasjonatów w swoich obszarach i duże możliwości rekrutacji w firmie która stawia na rozwój, gdzie będziesz działać samodzielnie i będę liczyć się efekty pracy a nie ile godzin przesiedzisz przed laptopem :)
  • dowolny rodzaj umowy
  • bardzo elastyczne godziny pracy
  • praca w modelu hybrydowym (z przewagą pracy zdalnej)
  • ubezpieczenie grupowe i najwyższy pakiet prywatnej opieki medycznej PZU Zdrowie
  • możliwość dołączenia do zajęć z j. angielskiego
  • zapewniamy potrzebny sprzęt do pracy
  • owocowe środy, warzywne czwartki i piwne piątki (lubimy się integrować, nie tylko pracować)
  • start-upowy klimat, płaska struktura, bez dystansu i korporacyjnych procedur
  • ogromny wpływ na kształt produktu jak i firmy
  • dużą samodzielność i możliwości rozwoju kompetencji biznesowych w branży FinTech
  • w 100% zdalny proces rekrutacji

Jakie przewidujemy kroki w rekrutacji?

  • Po twojej aplikacji skontaktuje się z tobą Ania, nasza rekruterka aby dowiedzieć się więcej o twoich potrzebach i opowiedzieć o nas + case study
  • Spotkanie online z Co-founderem, Jędrzejem, po czym otrzymasz od nas decyzję :)

Forma zatrudnienia

Umowa o pracę
Umowa zlecenie
Samozatrudnienie (B2B)

Osoby kontaktowe

Warszawa

Recruitment powered by tomHRM