Programmatic Specialist (Stały współpracownik / freelance)

Praca zdalna · Programmatic

Oferty pracy     Programmatic Specialist (Stały współpracownik / freelance)

Rekrutacja zdalna

W Cube Group szukamy ekspertów biddable media do współpracy przy konkretnych zadaniach z obszaru programmatic. Oferujemy stałą, elastyczną współpracę do wspólnego ustalenia – w zależności od tego, ile czasu możesz poświęcić tygodniowo lub ad hoc. Poniżej znajdziesz listę kluczowych aspektów dla projektów, w które możesz się zaangażować. W naszym Teamie Programmatic mamy unikalne spojrzenie na zakup w tym modelu – kładziemy nacisk na performance’owe KPI, synergię między kanałami i platformami oraz na wykorzystanie algorytmów ML – wymaga to prawdziwej zajawki i performance’owego doświadczenia :)  porozmawiajmy!

Wymagania

  • masz zaawansowaną wiedzę z zakresu obsługi Google Display & Video 360, Adform lub innego systemu DSP;

  • masz doświadczenie w narzędziach analitycznych i adserwerowych (np. Google Analytics, Campaign Manager).

Obowiązki

O projekcie:

  • pracujesz na dwóch platformach DSP: głównie w ramach Display & Video 360, w drugiej kolejności Adform,

  • działasz głównie w ramach kampanii Performance oraz kampanii wizerunkowych,

  • klienci z różnych segmentów od finansów przez telekomunikację, e-commerce kończąc na Klientach medycznych,

  • współpracujesz przy projektach realizowanych z zewnętrznymi dostawcami technologicznymi.

Oferujemy

  • elastyczną współpracę: pracujesz skąd chcesz i kiedy chcesz w oparciu o rozliczenie godzinowe lub projektowe na podstawie B2B lub umowy zlecenia,

  • możliwość podjęcia stałej współpracy w konkretnym wymiarze (do wspólnego ustalenia),

  • kontakt i bezpośrednią współpracę na projekcie pod okiem jednego, dedykowanego Eksperta Programmatic (kontakt z Klientem leży po naszej stronie)

Co po wysłaniu zgłoszenia przez Ciebie?

  1. Nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane zgłoszenia.

  2. Do wybranych osób odezwie się dział HR. W ramach wstępnej rozmowy sprawdzimy Twoje doświadczenie, dopytamy Cię o warunki współpracy oraz odpowiemy na Twoje pytania.

  3. Następnie spotkasz się z Liderem działu Programmatic, aby szczegółowo porozmawiać o możliwościach współpracy.

  4. Jeśli masz case studies, to chętnie się z nimi zapoznamy, jeśli nie masz, to sprawdzimy Twoje umiejętności prostym zadaniem.

Tryb pracy

Praca zdalna

Dział

Programmatic