Digital Strategy Specialist

Warszawa · Client Service

Oferty pracy     Digital Strategy Specialist

W Dziale Digital Strategy wspieramy proces planowania komunikacji i działań digital dla obecnych i nowych Klientów Cube Group. Koordynujemy procesy przetargowe, przygotowujemy strategie i plany działań, pomagamy przeprowadzić analizę rynku i konkurencji, opracować profil konsumenta, rozpisać ścieżkę marketingową czy zaprojektować lejek marketingowy. Nasz klucz do sukcesu? Obecnie każda agencja wie, jak dobrać odpowiednie kanały do celów klienta, ale tylko nieliczne potrafią tworzyć strategie, które wygrywają. My skutecznie tworzymy opowieści wokół marki, wyróżniając się przy tym focusem na pozyskiwane dane i własne kanały marketingowe. Zobacz więcej szczegółów poniżej i – dołącz do nas!

Wymagania

  • Posiadasz min. 2 lata doświadczenia po stronie agencji / domów mediowych w przeprowadzaniu researchu rynku; produktu; komunikacji działań Klienta i jego konkurencji (w Polsce i za granicą) dla klientów korporacyjnych (Twoim dodatkowym atutem będzie umiejętność budowania person) - chętnie dowiemy się więcej na spotkaniu o Twoich projektach i wynikach;
  • Masz doświadczenie w zarządzaniu projektami digital marketingowymi;
  • Myślisz biznesowo i analitycznie – potrafisz realnie ocenić rentowność danego przedsięwzięcia, kampanii, produktu, wyciągać wnioski z danych i dawać rekomendacje przekładające się na sprzedaż;
  • Znasz na poziomie zaawansowanym Google Analytics, dodatkowym atutem będzie znajomość takich narzędzi jak Ahrefs, Similarweb czy ProperAd oraz wykorzystywanie i znajomość stron do analizy Facebook Ads Library czy Google Trends;
  • Umiesz i lubisz pracować z ludźmi, jesteś nastawiony na współpracę z zespołem ekspertów z innych działów agencji;
  • Masz inicjatywę, dobrze organizujesz pracę własną, angażujesz się w powierzone zadania, bierzesz odpowiedzialność za rezultaty i nie boisz się rozwiązywać napotkanych problemów;
  • Posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia, umiesz wyciągać wnioski i dawać rekomendacje;
  • Jesteś osobą otwartą, kreatywną i nie boisz się wyzwań;
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (min. B2);
  • Jeśli ukończyłeś marketing, zarządzanie, ekonomię, matematykę, metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne lub podobne, będzie to Twój dodatkowy atut;
  • Jeśli masz certyfikat DIMAQ, to również będzie to Twój dodatkowy atut.

Obowiązki

  • Powierzymy w Twoje ręce przygotowanie kompletnych audytów rynku, produktu/usługi, komunikacji Klienta i jego konkurencji w Polsce i zagranicą;
  • Na bazie przeprowadzanych analiz będziesz budować persony; wyznaczać najważniejsze insighty dotyczące unique selling proposition, wskazywać elementy procesu zakupowego, o które warto zadbać, wysuwać big idea dotyczące komunikacji marki oraz proponować lejki zakupowe;
  • Pod okiem managera będziesz współodpowiedzialny za dobór odpowiednich narzędzi i kanałów komunikacji;
  • Będziesz zarządzał projektami digitalowymi;
  • Będziesz również odpowiedzialny za tworzenie prezentacji ofertowych oraz prezentowanie i argumentowanie koncepcji strategii na spotkaniach z Klientami.

Oferujemy

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe
  • Stały dostęp do pasjonatów i ekspertów digital marketingu oraz wymianę wiedzy: współpraca w zespołach Klienckich z ekspertami z obszarów takich jak, m.in. Client Service, SEM, Paid Social, SEO, Content Marketing, Performance, Analityka, Programmatic, E-mail Marketing / eCRM / Marketing Automation, Marketplace, Creative), mamy regularne wewnętrze spotkania („Dzielimy się wiedzą”) oraz platformę z nagranymi szkoleniami wewnętrznymi z różnych obszarów digital marketingu oraz kompetencji miękkich (90% naszych pracowników potwierdza, że członkowie zespołu pomagają sobie nawzajem, wymieniają wiedzę i doświadczenia; dane: ankieta wewnętrzna)
  • Wsparcie Budd'yego oraz autorski program onboardingowy dostosowany do pracy w systemie zdalnym, który pomoże Ci się wdrożyć, poznać współpracowników, sposób organizacji pracy i nasze podejście do digitalu
  • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), możliwość awansu
  • Dobrą i rozwojową atmosferę pracy z zespołem i przełożonym (97% naszych pracowników ceni sobie wiedzę ekspercką przełożonego, jego wsparcie w rozwiązywaniu problemów oraz relacje z nim; 92% naszych pracowników ceni sobie atmosferę u nas; 89% ceni to, że otrzymuje informacje zwrotne od przełożonego i wskazówki do rozwoju; 90% potwierdza, że ma możliwość proponowania własnych rozwiązań i pomysłów w pracy; dane: ankieta wewnętrzna)
  • Będziesz się uczyć od najlepszych w branży, pasjonatów i wielokrotnie nagradzanych ekspertów digital marketingu:
    • jesteśmy wśród 3% partnerów Google w Polsce wyróżnionych w 2022 roku statusem Google Partner Premium oraz należymy do Amazon Advertising Partner Network
    • od lat zgarniamy nagrody branżowe w tym: Effie, MIXX Awards, Golden Arrow, European Performance Marketing Awards, Performance Marketing Diamonds, Efekton Awards, Ekomersy i Aulery
    • regularnie edukujemy rynek i dzielimy się naszą wiedzą, organizując webinary, piszą eksperckie teskty i występując na największych konferencjach branżowych
  • Praca 100% zdalna lub hybrydowa. WARSZAWA – Mokotów Daleko od Mordoru. Dog-friendly office;
  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit
  • Przebieg rekrutacji:
    1) Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.
    2) Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.
    3) Test wiedzy merytorycznej (w tak wymagającej branży to ważne).
    4) Rozmowa wideo z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie - śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).
    5) Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.
    6) Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień :)

Tryb pracy

Stacjonarnie: Warszawa

Stanowisko

Dział

Client Service

Osoby kontaktowe

Daniel Siatkowski
Senior HR & Recruitment Specialist

Warszawa