UX / CRO Consultant

Warszawa

Oferty pracy     UX / CRO Consultant

Rekrutacja zdalna

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli…

  • Masz minimum 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu działań z zakresu CRO w e-commerce;

  • Masz doświadczenie w prowadzeniu projektów UX/CRO i przeprowadzaniu testów AB;

  • potrafisz mapować i optymalizować ścieżki zakupowe;

  • Sprawnie poruszasz się w narzędziach analitycznych tj: GA, Hotjar, Clarity oraz znasz Figmę na poziomie zaawansowanym;

  • Myślisz analitycznie, potrafisz interpretować wyniki testów oraz rekomendować rozwiązania wspomagające biznes;

  •   Wykazujesz inicjatywę, samodzielność i dążenie do rezultatów, bierzesz odpowiedzialność za powierzone zadania oraz sprawnie rozwiązujesz problemy;

  •  Jasno się komunikujesz, stawiasz na otwarty feedback i po prostu lubisz ludzi.

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Opracowywanie i wdrażanie strategii optymalizacji współczynnika konwersji (CRO) na stronach internetowych i platformach e-commerce;

  • Przeprowadzanie audytów UX/CRO  w celu identyfikacji obszarów wymagających poprawy i optymalizacji;

  • Mapowanie i optymalizacja ścieżek zakupowych;

  • Planowanie, uruchamianie i analiza wyników testów A/B skupionych się na podnoszeniu CR i AOV.;

  • Analiza i  optymalizacja doświadczeń użytkownika (UX)  na podstawie danych z takich narzędzi jak Google Analytics, Clarity, Hotjar i innych.

  • Projektowanie rozwiązań (np. przyciski CTA, formularze, koszyk, kasa, strony produktu) mających na celu poprawę doświadczeń użytkowników oraz kluczowych wskaźników.

  • Przygotowywanie rekomendacji i raportów z przeprowadzonych testów i analiz, prezentowanie ich klientom i doradztwo w zakresie wdrażania zmian.

  • Współpraca z zespołami deweloperów, analityków, grafików i specjalistów ds. marketingu w celu implementacji wytycznych poaudytowych

  • Monitorowanie najnowszych trendów i best practises w obszarze UX/CRO i dzielenie się wiedzą wewnątrz firmy.

Oferujemy

  • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe, m.in. z branż: finanse, medyczna, e-commerce.

  • Jasne zadania, cele i zasady ewaluacji (min. raz w roku spotkanie ewaluacyjne z przełożonym), w zależności od tempa Twojego wdrożenia i wyników możliwość rozwoju w kierunku Senior Specjalisty.

  • 100% zdalnie lub hybrydowo WARSZAWA – Mokotów. Daleko od Mordoru, dog-friendly office.

  • Możliwość elastycznego rozpoczęcia pracy: 8-9.30.

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia – umowa o pracę, zlecenie lub B2B.

  • Benefity: 1 godzina w tygodniu na własny rozwój lub czas z bliskimi (w piątki kończymy wcześniej), Dzień Urodzin oraz Dzień dla Rodziny, opieka medyczna (Enel-Med) i/lub Benefit Multisport i/lub dostęp do platformy MyBenefit.

Przebieg rekrutacji:

  1. Analiza aplikacji (nasz zespół bardzo uważnie analizuje nadesłane aplikacje. Sprawdzamy dopasowanie kompetencji, doświadczenia i umiejętności do specyfiki zadań i celów.)

  2. Wstępna rozmowa telefoniczna z HR o Twoich doświadczeniach i oczekiwaniach.

  3. Rozmowa wideo lub stacjonarna z liderami działu i HR (to także czas dla Ciebie – śmiało pytaj nas o wszystkie ważne dla Ciebie kwestie związane z pracą!).

  4. Zadanie rekrutacyjne. (opcjonalnie)

  5. Decyzja. Przeanalizujemy otrzymane od Ciebie informacje i poinformujemy Cię o dalszych krokach.

  6. Witaj na pokładzie! Po wspólnej decyzji widzimy się w biurze na Twój pierwszy dzień 🙂

Praca stacjonarna: Warszawa

Osoby kontaktowe

Katarzyna Szucka
Junior HR Specialist

Warszawa