Program rozwojowy

Oferty pracy     Program rozwojowy

  • Chcesz się rozwijać się w branży IT?

  • Interesuje Cię kodowanie, projektowanie lub testowanie oprogramowania?

  • Masz za sobą pierwsze samodzielnie zrealizowane zadania,ukończone kursy lub studia?

Zapraszamy do naszego Qodecowego świata!

Dołącz do 4 miesięcznego płatnego Programu Rozwojowego w Qodeca, jeśli interesuje Cię:

  • programowanie - pracujemy w kilku technologiach: .NET, JavaScript, React.js, Angular, Node.js, iOS, Android ;

  • metodyka low-code / no-code: Webflow, Wix, Squarespace, Weebly, Jimdo, WordPress, Shopify, Webnode;

  • product design - Figma, Sketch.

Dla nas klucz sukcesu to ludzie, dlatego tworzymy środowisko sprzyjające nauce, kreatywności i wymianie doświadczeń w naszym biurze Lublinie. Dla nas ważne są chęci, zaangażowanie i inicjatywa, a nie doświadczenie (bo u nas je zdobędziesz :))

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie oraz biegłej znajomości języka polskiego;

  • Umiejętności analizy problemów i znajdowania rozwiązań oraz pracy w zespole;

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i proaktywności;

  • Gotowość do nauki i chęć ciągłego rozwoju w branży IT;

  • Dyspozycyjności do pracy min 6h dziennie od poniedziałku do piątku w naszym biurze w Lublinie.

Jeżeli masz skończony jakiś kurs z obszaru IT lub masz już napisany kawałek kodu koniecznie pochwal się tym i dołącz do formularza odpowiednie linki.

Obowiązki

Co będziesz robić:

  • Rozwijać się zawodowo w wybranym przez Ciebie obszarze przy wsparciu doświadczonych ekspertów;

  • Uczyć się wytwarzania/projektowania/testowania oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii  zgodnie z najlepszymi praktykami dla klientów z branży fitness, healthcare i hospitality;

  • Pracować w zespole z programistami, testerami, analitykami i designerami i project managerami;

  • Uczestniczyć w procesie wytwarzania i wdrażania realnego oprogramowania;

  • Analizować i rozwiązywać problemy wdrożonych rozwiązań.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy - możesz zaczynać pracę w godzinach 7-9;

  • Pracę i możliwość nauki od doświadczonych specjalistów;

  • Bogatą ofertę szkoleń rozwojowych i okazję do praktykowania;

  • Realizację realnych projektów w najnowszych technologiach;

  • Prywatną opiekę zdrowotną - Lux Med;

  • Dofinansowanie do karty MultiSport;

  • Regularnie integrujemy się oraz świętujemy urodziny i inne okazje;

  • Dla najlepszych uczestników możliwość współpracy.

Tryb pracy