Junior Low-code / No-code Developer

Oferty pracy     Junior Low-code / No-code Developer

Qodeca to dynamicznie rozwijająca się firma IT, specjalizująca się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych dla firm z Europy i Stanów Zjednoczonych. Nasza firma jest znana ze swojego innowacyjnego podejścia do technologii oraz zespołu utalentowanych specjalistów. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu oprogramowania dla branż: fitness, healthcare i hospitality. W związku z szybkim wzrostem liczby projektów, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w biurze w Lublinie i by rozwijać swoje umiejętności w branży IT.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości technologii Low-code / No-code

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2) w mowie i piśmie oraz biegłej znajomości języka polskiego

  • Umiejętności analizy problemów i znajdowania rozwiązań oraz pracy w zespole

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania i proaktywności

  • Gotowość do nauki i chęć rozwoju jako Low-code / No-code Developer

  • Dyspozycyjności do pracy od poniedziałk do piątku w naszym biurze w Lublinie

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie informatyczne lub pokrewne, lub ostatni rok studiów informatycznych lub pokrewnych

  • Ukończone szkolenia i certyfikaty z obszaru IT

  • Wcześniejsze doświadczenie komercyjne lub niekomercyjne

  • Możliwość pochwalenia się samodzielnie stworzonymi aplikacjami, stronami internetowymi lub kodem na GitHub

  • Działalność w kołach uczelniany z obszaru IT

Obowiązki

Co będziesz robić:

  • Uczyć się wytwarzania oprogramowania z wykorzystaniem najnowszych technologii  zgodnie z najlepszymi praktykami

  • Pracować w zespole z programistami, testerami, analitykami, designerami i project managerami

  • Utrzymywać oprogramowanie oraz pracować nad poprawkami błędów

  • Uczestniczyć w procesie wytwarzania i wdrożenia oprogramowania

  • Tworzyć dokumentację techniczną dla wytwarzanego oprogramowania

  • Analizować i rozwiązywać problemy wdrożonych rozwiązań.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy - możesz zaczynać pracę w godzinach 7-9

  • Pracę z doświadczonymi specjalistami i w interdyscyplinarnym zespole

  • Swobodną atmosferę i codzienne rozmowy zamiast raportowania

  • Dużą dawkę wyzwań i możliwości nauki

  • Pracę w nowoczesnym biurze z pięknym widokiem na Lublin

  • Prywatną opiekę zdrowotną - Lux Med

  • Dofinansowanie do karty MultiSport

Tryb pracy