Rejestratorka medyczna

Warszawa · Medical

Job openings     Rejestratorka medyczna

Twórz razem z nami nowoczesne przychodnie!

Jesteśmy start-upem z branży medyczno-technologicznej. Razem tworzymy nowoczesną przychodnię POZ i system opieki zdrowotnej od podstaw. Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Requirements

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz minimum 1 rok doświadczenia w placówce ochrony zdrowia

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • jesteś asertywny i nie boisz się nowych wyzwań

  • chciałbyś razem z nami budować lepsze jutro

Responsibilities

U nas będziesz miał/a możliwość pracować:

  • z ambitnymi zadaniami, dzięki którym będziesz mógł/mogła się rozwijać

  • w atmosferze wzajemnej współpracy i wsparcia

  • wykorzystując język angielski

  • oraz mieć możliwość połączenia pracy ze studiami

Powierzymy Ci różnorodne zadania między innymi:

  • udział w tworzeniu naszej aplikacji dla pacjentów

  • współpracę przy tworzeniu systemów z których korzystamy na co dzień w pracy

  • bieżące wsparcie naszych pacjentów w użytkowaniu aplikacji Jutro Medica

  • bezpośrednią i telefoniczną obsługę pacjentów

  • opiekę nad pacjentami w przychodni

  • odbiór korespondencji

Offer

Co jeszcze możemy zaoferować?

Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów:

  1. rozmowa telefoniczna

  2. spotkanie rekrutacyjne

  3. dzień próbny oraz poznanie zespołu

Jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca zaaplikuj przez formularz znajdujący się na stronie.

Employment type

Casual employment contract

Contact person

Joanna Miros People&Recruitment Specialist

Recruitment powered by tomHRM