Patient Care Specialist

Warszawa · Medical

Job openings     Patient Care Specialist

Twórz razem z nami nowoczesne przychodnie!

Jesteśmy start-upem z branży medyczno-technologicznej. Razem tworzymy nowoczesną przychodnię POZ i system opieki zdrowotnej od podstaw. Z jednej strony rozwijamy autorski system do obsługi pacjentów, który powstał przy współpracy z naszymi pracownikami, a z drugiej budujemy własne kliniki, w których przyjmujemy pacjentów stacjonarnie.

Przyłącz się do naszej misji stworzenia proaktywnej opieki dostępnej dla każdego!

W Jutro Medical rozwiązujemy problem, jakim jest brak dostępu do lekarza w momencie kiedy tego potrzebujesz. Dzięki aplikacji możesz skontaktować się z lekarzem niemal natychmiast, z dowolnego miejsca.

Dbaj razem z nami o dobro i zdrowie pacjentów!

Ponadto zależy nam na najwyższej jakości obsługi pacjentów, dlatego stawiamy na nowoczesne przychodnie, zapewniamy najwyższej jakości sprzęt medyczny i stale pracujemy nad jakością obsługi naszych pacjentów.

Requirements

Jesteś dla nas idealnym kandydatem jeśli:

  • posiadasz 1 rok doświadczenia w sprzedaży lub pracy na podobnym stanowisku - mile widziane

  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

  • jesteś asertywny/a i nie boisz się nowych wyzwań

  • chciałbyś razem z nami budować lepsze jutro

Responsibilities

U nas będziesz mieć możliwość pracy:

  • z ambitnymi zadaniami, dzięki którym będziesz mógł/mogła się rozwijać

  • w atmosferze wzajemnej współpracy i wsparcia

  • z możliwością używania języka angielskiego

Powierzymy Ci różnorodne zadania między innymi:

  • koordynacja ścieżki komunikacji z pacjentem, zgłaszanie błędów do odpowiednich zespołów

  • wsparcie pacjentów w rozwiązywaniu ich problemów (telefonicznie, mailowo, przez social media)

  • budowanie relacji z naszymi pacjentami

  • czynny udział w tworzeniu naszej aplikacji dla pacjentów

  • pomoc pacjentom w użytkowaniu aplikacji Jutro Medical

  • współpraca przy tworzeniu systemów, z których korzystamy na co dzień w pracy

  • pomoc w archiwizacji dokumentacji

Offer

Co jeszcze możemy zaoferować?

  • elastyczne godziny pracy - możliwość pracy w godzinach 8:00-18:00

  • możliwości rozwoju - możliwość zorganizowania szkolenia z obsługi pacjentów

  • pracę w niekorporacyjnym środowisku - stawiamy na pozytywną atmosferę w pracy i wzajemne wsparcie

  • liczne integracje - dbamy o dobre relacje i często spotykamy się w ramach integracji

Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów:

  1. rozmowa telefoniczna
  2. spotkanie rekrutacyjne z Rekruterem i Patient Care Coordinator
  3. spotkanie rekrutacyjne z Clinic Managerem
  4. dzień próbny oraz poznanie zespołu

Jeśli budzisz się rano i zastanawiasz się jaki wpływ na świat ma Twoje życie to możesz do nas pasować. Szukamy ambitnych osób, które chcą pracować nad projektami, które większość społeczeństwa uznaje za niemożliwe.

Contact person

Joanna Miros People&Recruitment Specialist

Recruitment powered by tomHRM