Księgowa/y

Warszawa · Księgowość

Oferty pracy     Księgowa/y

Rekrutacja zdalna
Księgowa/y

Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacjewzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

W związku z ciągłym rozwojem szukamy osób z pasją i gotowością do nowych wyzwań zawodowych na stanowisku księgowej/go.

Wymagania

Jakiej osoby nam potrzeba?

  • osoby, która posiada szeroką wiedzę z zakresu rachunkowości i podatków,
  • z min. 2-letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku Księgowej / Księgowego,
  • z wykształceniem wyższym ekonomicznym (finanse/rachunkowość itp.),
  • odpowiedzialnej, dokładnej, stawiającej na nowe wyzwania i rozwój,
  • z doświadczeniem w pracy na enova365 (mile widziane, ale nie jest niezbędne),
  • ogarniętej technologicznie - wykorzystującej automatyzacje i usprawniania w swojej codziennej pracy. Znajomość środowiska Google Workspace będzie dodatkowym atutem. :)

Obowiązki

W naszym zespole będziesz zajmował/a się:

  • prowadzeniem pełnych ksiąg rachunkowych spółki/spółek (nasze zespoły zajmują się jednym lub maksymalnie sześcioma klientami - w zależności od wielkości i potrzeb danych spółek),
  • zamykaniem ksiąg,
  • analizą, weryfikacją i uzgadnianiem zapisów na kontach księgowych,
  • księgowaniem faktur zakupowych (AP) i sprzedażowych (AR), RMK, WNT, WDT, import usług i towarów, gospodarka magazynowa,
  • weryfikacją dokumentów pod kątem merytorycznym i podatkowym,
  • księgowaniem wyciągów bankowych, raportów kasowych i rozliczeń płatności,
  • przygotowywaniem sprawozdań GUS, NBP i innych raportów, zestawień itp.,
  • wsparciem Głównej Księgowej w bieżących zadaniach.

Oferujemy

Co zyskasz, pracując z nami?

  • pracę w firmie stawiającej nie na ilość, a na jakość usług,
  • wsparcie doświadczonego przełożonego i współpracowników – traktujemy siebie po partnersku; szukamy rozwiązań, a nie winnych :),
  • pracę w niedużej firmie (~ 35 osób), gdzie masz realny wpływ na rozwój firmy,
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie w zależności od Twojego doświadczenia i kompetencji,
  • balans między życiem prywatnym a zawodowym - pracujemy od poniedziałku do piątku i gwarantujemy elastyczny czas pracy (8h/dzień; rozpoczęcie między 8:00 a 10:00),
  • elastyczne miejsce pracy (możesz pracować hybrydowo lub stacjonarnie w naszym biurze – w kamienicy przy ulicy Wilczej 71; w niektórych zespołach czasem jest konieczność odwiedzin w siedzibie Klienta),
  • rozwój - codzienny, ale i dofinansowanie do szkoleń,
  • dostęp do platform: LEX,
  • dofinansowanie opieki medycznej - pakiet Allianz,
  • przyjazny proces wdrożenia, staramy się minimalizować stres nowej osoby,
  • wyjścia integracyjne i wspólne firmowe lunche - kilka razy w roku,
  • zdrowa, luźna atmosfera i brak dress code’u - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;)

Tryb pracy

Stacjonarnie: Warszawa

Stanowisko

Księgowa/y

Dział

Księgowość

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)

6500 - 8200 PLN netto / miesięczne

Umowa o pracę

6000 - 7500 PLN brutto / miesięczne

Warszawa