Wdrożeniowiec systemu ERP Enova365 [K/M]

Warszawa / Praca zdalna · Wdrożenia ERP

Oferty pracy     Wdrożeniowiec systemu ERP Enova365 [K/M]

Rekrutacja zdalna

We współpracy z naszym partnerem biznesowym w zakresie wdrożenia i rozwoju oprogramowania ERP enova365 (readytorise.pl) poszukujemy osoby na stanowisko:

Wdrożeniowiec systemu ERP [K/M]

Wymagania

Jeśli:

  • posiadasz doświadczenie (min. 1-2 lata) jako wdrożeniowiec systemu ERP (kluczowa jest dla nas Enova365 i/lub Comarch Optima, jeśli świadomie chcesz przejść na enovę),

  • znasz procesy handlowo-magazynowe,

  • znasz podstawy programowania w C# (wystarczą cechy i taski) - warunek konieczny,

  • jesteś samodzielny/a i zaangażowany/a,

  • potrafisz aktywnie słuchać i dobrze sobie radzisz w rozmowach z klientami,

  • rozumiesz potrzeby klientów i potrafisz przełożyć je na konkretne rozwiązania wdrożeniowe zgodne z celami biznesowymi,

  • znasz podstawy księgowości lub jesteś otwarty/a na ich poznawanie

to istnieje duża szansa, że będzie nam ze sobą po drodze. :)

Obowiązki

W naszym zespole będziesz odpowiedzialny/a za:

  • obsługę zleceń serwisowych klientów w zakresie systemu ERP enova365,

  • analizę oczekiwań klientów oraz udział w pracach wdrożeniowych,

  • rozwój systemu ERP enova365 poprzez projektowanie oraz testowanie dodatkowych rozwiązań,

  • prowadzenie szkoleń dla klientów/użytkowników,

  • stały kontakt z klientami.

Oferujemy

Za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • współpracę zdalną, z możliwością spotkań w biurze partnerskim (centrum Warszawy) raz na dwa tygodnie - zachęcamy, :)

  • udział w ciekawych projektach,

  • wspierający, doświadczony zespół z dużym poczuciem humoru :)

  • pracę w firmie stawiającej na jakość usług

  • pracę w kameralnym zespole,

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę lub B2B - to zależy od Ciebie),

  • balans między życiem prywatnym a zawodowym,

  • rozwój w codziennej pracy,

  • wyjścia integracyjne.

Tryb pracy

Praca zdalna
Stacjonarnie: Warszawa

Dział

Wdrożenia ERP

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)

10000 - 13000 PLN netto / miesięczne

Umowa o pracę

8300 - 10800 PLN brutto / miesięczne

Warszawa