Java Software Developer

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko-Biała · Financial Technology Services (FTS-M)

Oferty pracy     Java Software Developer

Rekrutacja zdalna

Projekt: Platforma bankowości internetowej/mobilnej.

Poszukujemy doświadczonej osoby, która dołączy do zespołu specjalistów technologii backend Java.
Projekt dotyczy rozwoju najnowszych systemów bankowości cyfrowej.
Obszar projektu to rozwój nowych funkcjonalności w platformie bankowości mobilnej i internetowej.

Projekt rozwijany jest dla jednego z dużych banków.

Zakres obowiązków:
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Wsparcie techniczne przy definiowaniu nowych funkcjonalności
  • Pisanie testów jednostkowych
  • Szacowanie pracochłonności zadań
  • Współpraca z zespołem backend

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych
  • Praca w zespole SCRUM

Stack technologiczny:
  • Java 11
  • Spring (SpringBoot,SpringCloud,SpringData)
  • Microservices
  • Hibernate
  • Gradle
  • Maven
  • OpenShift, Docker
  • Kafka, RabbitMq, Log4J, Lombok,
  • Keycloak, Nginx
  • DB (Oracle, Postgres)

Narzędzia:
  • IDE (IntelliJ)
  • Testy (Sonarcube, Spock, Groovy, Postman, Junit, Jmeter)
  • CI/CD (Git, Gitlab, Jenkins,Docker Registry, Helm)

Tryb pracy

Stacjonarnie: Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Dział

Financial Technology Services (FTS-M)

Twój potencjalny przełożony

Dawid Klempka
Business Unit Director

Kraków