Junior Sales Specialist

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko-Biała · Sales Department

Oferty pracy     Junior Sales Specialist

Rekrutacja zdalna

W Ailleron specjalizujemy się w usługach rozwoju oprogramowania finansowego. Nasze usługi technologiczne są dostarczane przez jednych z najlepszych programistów na świecie. Opracowaliśmy wyjątkowe know-how, zatrudniając ekspertów i menedżerów z ogromnym doświadczeniem zdobytym w branży finansowej. Inicjujemy i wdrażamy cyfrową transformację w modelu end-to-end, zapewniając kompleksowe usługi rozwoju oprogramowania dla wszystkich firm finansowych.
Stanowisko Junior Sales Specialist skierowane jest do osób, które chcą być częścią zespołu pre-sales, zrozumieć potrzeby klienta biznesowego oraz dostosować dla niego najbardziej korzystne rozwiązania. Jest to idealne stanowisko dla osób, które potrafią nawiązywać kontakt z innymi, realizując przy tym strategię i programy sprzedażowe dla klientów. Stanowisko to ma również bezpośredni wkład w rozwój platform, produktów i profesjonalnych usług IT.

Zakres obowiązków:
  • Współudział w procesie sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • Wyszukiwanie potencjalnych Klientów i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych (cold-mailing, linkedin)
  • Umawianie spotkań z potencjalnymi klientami z zespołem sprzedaży;
  • Udział w spotkaniach z klientami, zrozumienie ich potrzeb
  • Tworzenie raportów aktywności, analiza, wyciąganie wniosków i ulepszanie procesu
  • Czynny udział w spotkaniach wewnętrznych (brainstorming)

Wymagania:
  • Otwartość, umiejętność nawiązywanie kontaktów i swobodna komunikacja
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zorientowanie na cel
  • Chęć do rozwoju w obszarze sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • Pozytywne nastawienie i chęć aktywnej współpracy z zespołem
  • Kreatywne podejście do generowania leadów
  • Dbanie o relacje z klientami i ich utrzymywanie
  • Chęć ciągłego rozwoju, szukania nowych rozwiązań i sposobów na zainteresowanie klienta usługami firmy
  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań IT dla sektora finansowego
  • doświadczenie w szeroko pojętym lead generation
Praca stacjonarna: Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Stanowisko

Sales Specialist

Dział

Sales Department

Twój potencjalny przełożony

Tomasz Dębski
Business Development Manager
Na szkoleniu do 2024-11-30, 00:00

Kraków