Fullstack Software Developer (Angular + .Net)

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko-Biała · LeaseTech

Oferty pracy     Fullstack Software Developer (Angular + .Net)

Rekrutacja zdalna

Projekt:

Naszymi Klientami są wiodące firmy w sektorze leasingowym w Polsce. Dedykowane zespoły rozwijają i utrzymują, z użyciem elementów metodyk zwinnych, kluczowe systemy wspierające procesy biznesowe naszych Klientów, zgodnie z roadmapą i priorytetami biznesowymi Klientów.
Do pracy w projekcie zapewniamy pełen pakiet MSDN Visual Studio Professional wraz z oprogramowaniem R# - w tym dostęp do benefitów MSDN dla developerów (między innymi comiesięczny budżet do wykorzystania
 w chmurze Azure, licencje produktów Microsoft etc.)

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  1. Projektowanie oraz implementacje modułów i funkcjonalności zgodnie z wymaganiami biznesowymi
  2. Weryfikację oraz estymacje zakresu implementowanych funkcjonalności
  3. Współpracę z zespołem oraz klientem, w celu wypracowania nowych rozwiązań
  4. Pracę zgodną z obowiązującymi standardami dotyczącymi jakości kodu oraz code review
  5. Dbanie i ulepszanie dobrych praktyk developerskich zespołu i wsparcie mniej doświadczonych programistów

Wymagania:
  1. Minimum 4 lata doświadczenia developerskiego w pracy z Angular
  2. Praktyczna znajomość technologii front-endowych (JavaScript, TypeScript, jQuery, CSS)
  3. Praktyczna znajomość technologii backendowych (.NET Framework lub .NET Core oraz językiem C#) - aplikacje webowe
  4. Praktyczna znajomość ASP.NET MVC
  5. Znajomość relacyjnych baz danych (SQL Server) oraz narzędzi ORM (EF Core, NHibernate)
  6. Znajomość zagadnień integracji z innymi systemami (REST, WCF)
  7. Umiejętność dekompozycji problemu biznesowego na komponenty aplikacji przy użyciu dobrych praktyk programowania obiektowego.
  8. Umiejętność pisania testów jednostkowych dla tworzonego kodu
  9. Umiejętność posługiwania się repozytorium kodu Git
  10. Znajomość angielskiego w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej

Mile widziane:
  1. Praktyczna znajomość .NET 5+, WebAPI oraz Entity Framework Core
  2. Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem i wydajnością aplikacji webowych
  3. Wiedza na temat technologii chmurowych (Azure)

Praca stacjonarna: Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Dział

LeaseTech

Twój potencjalny przełożony

Sabina Oryszak
Senior Project Manager

Kraków