Automation Test Engineer

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko-Biała · Financial Technology Services (FTS-M)

Oferty pracy     Automation Test Engineer

Projekt: Platforma bankowości mobilnej i internetowej

Opis stanowiska:
Szukamy pasjonata automatyzacji testów, który będzie odpowiedzialny za tworzenie i utrzymanie automatycznych testów dla naszych produktów. Będziesz współpracować z zespołem developerskim, aby zapewnić najwyższą jakość oprogramowania.

Niezbędne umiejętności i doświadczenie:
  • Umiejętności programowania w co najmniej jednym języku (np. Python, Java, C#)
  • Praktyczna znajomość frameworków do automatyzacji testów (np. Selenium, Appium)
  • Doświadczenie w tworzeniu testów funkcjonalnych, integracyjnych i API
  • Znajomość narzędzi do zarządzania testami (np. TestLink)
  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej

Pożądane umiejętności i doświadczenie:
  • Znajomość technik testowania wydajnościowego
  • Doświadczenie z testami bezpieczeństwa
  • Znajomość praktyk Agile, takich jak Scrum lub Kanban.

Dodatkowo mile widziane:
  • Analityczne myślenie i zdolność do rozwiązywania problemów
  • Innowacyjne podejście do testów automatycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do ciągłego uczenia się i rozwoju
  • Pasja do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania
Praca stacjonarna: Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Dział

Financial Technology Services (FTS-M)

Twój potencjalny przełożony

Kraków