Junior Java Software Developer

Kraków, Rzeszów, Warszawa, Bielsko-Biała · Financial Technology Services (FTS-M)

Oferty pracy     Junior Java Software Developer

Dołącz do międzynarodowego projektu i razem z nami rozwijaj najnowszy system bankowości cyfrowej. Twórz nowe funkcjonalności  w platformie bankowości mobilnej i internetowej.
Projekt realizowany jest dla jednego z większych banków europejskich.

Zakres obowiązków
  • Implementacja nowych funkcjonalności
  • Wsparcie techniczne przy definiowaniu nowych funkcjonalności
  • Pisanie testów jednostkowych i integracyjnych
  • Szacowanie pracochłonności zadań
  • Współpraca z Solution Architektem i zespołem backend

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość Java, Spring
  • Doświadczenie w projektach integracyjnych
  • Znajomość rozwiązań mikroserwisowych
  • Doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość angielskiego na poziomie B2

Stack technologiczny
  • Java 8, 11, 17
  • Spring, Spring boot, Spring Cloud
  • REST
  • Kafka
  • Gradle
  • Junit, Cucumber
  • PostgreSQL, MS SQL, Oracle
  • Kubernetes
  • Docker

Narzędzia
  • JIRA, Confluence, GitHub, Jenkins, Swagger, Postman, IntelliJ

Praca stacjonarna: Bielsko-Biała, Kraków, Rzeszów, Warszawa

Dział

Financial Technology Services (FTS-M)

Twój potencjalny przełożony

Adam Jankowski
Project Manager
Na szkoleniu do 2024-09-30, 00:00

Kraków