Test Engineer

Kraków, Rzeszów · LiveBank

Oferty pracy     Test Engineer

Rekrutacja zdalna

LiveBank to wirtualny oddział banku dostępny w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych. LiveBank jest nowoczesną platformą pozwalającą na przeprowadzanie rozmów czat, audio i video z pracownikami banków i innych instytucji.
Zapraszamy do nas! Szukamy osób kreatywnych i solidnych, które swoją wiedzą i zaangażowaniem pomogą nam dostarczać nasz usługi na całym świecie.
Zobacz nasz produkt : https://livebank24.com/

Zakres obowiązków:
  • Udział w testach manualnych platformy komunikacyjnej LiveBank (chat/audio/video), w celu kontroli jakości tworzonego oprogramowania
  • Testy user stories implementowanych w czasie sprintu
  • Testy błędów zgłaszanych przez klienta na UAT oraz na supporcie
  • Definiowanie przypadków i scenariuszy testowych
  • Tworzenie raportów z testów
  • Proponowanie usprawnień oraz dalszego rozwoju w obszarze produktu
  • Wsparcie w obsłudze zgłoszeń suportowych
Wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji webowych i natywnych
  • Co najmniej roczne doświadczenie w manualnym testowaniu aplikacji desktopowych i mobilnych
  • Wiedza teoretyczna o testowaniu API (nie tylko praktyka, ale też rozumienie procesu)
  • Umiejętność testowania backendu za pomocą m. in. postmana, SoapUI, analizy logów
  • Umiejętność testowania frontendu
  • Dobra znajomość narzędzia Chrome DevTools (i pokrewnych narzędzi)
  • Rozumienie struktury plików JSON
  • Znajomość SQL
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie C1
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji testowej (przypadki testowe, scenariusze testowe)
  • Wiedza w zakresie metodyk i zasad testowania (ISTQB)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność, systematyczność oraz umiejętność analitycznego myślenia
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość HTML i CSS
  • Znajomość systemu JIRA
  • Znajomość systemów do zarządzania testami (np. TestRail)
  • Certyfikat ISTQB
  • Doświadczenie w pracy w metodykach zwinnych
Praca stacjonarna: Kraków, Rzeszów

Dział

LiveBank

Twój potencjalny przełożony

Kraków