Senior Email Marketing & Lead Generation Specialist

Gdańsk, Warszawa

Oferty pracy     Senior Email Marketing & Lead Generation Specialist

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy startupem, który tworzy jedyny taki ekosystem rekrutacyjny w Polsce. Do naszych produktów należą Just Join IT, RocketJobs.pl oraz Hello HR.

Aktualnie nasza organizacja liczy ponad 180 osób, natomiast cały czas szukamy ambitnych ludzi, którzy razem z nami chcą rozwijać Portale Pracy Przyszłości! Do naszego działu Marketingu B2B szukamy Senior Email Marketing & Lead Generation Specialist, który we współpracy z zespołem Performance pomoże nam realizować efektywne kampanie marketingowe oraz e-mailowe. Sprawdź, czy szukamy właśnie Ciebie! 🤔

Wymagania

Oczekujemy:

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku: co najmniej 4 lata,

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie C1 oraz polskiego na poziomie C2,

  • Analitycznego umysłu, umiejętności pracy na liczbach i analizy wyników,

  • Znajomości arkuszy kalkulacyjnych na poziomie co najmniej średnim (tabele przestawne, wyszukaj pionowo),

  • Znajomości narzędzi do email marketing i marketing automation/CRM, np. Mailchimp, getresponse, pipedrive,

  • Znajomości narzędzi analitycznych z rodziny Google (GA4 oraz GTM) na poziomie średnim,

  • Samodzielności, otwartości na zmiany i kulturę startupową,

  • Umiejętności pracy w zespole i między działami,

  • Dynamicznego i efektywnego podejścia do powierzonych zadań.

Obowiązki

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • Projektowanie i realizacja zautomatyzowanych kampanii marketingowych dostosowanych do segmentów klientów B2B, we współpracy z zespołem Performance,

  • Analizowanie wydajności kampanii do segmentów klientów przy użyciu CRM i innych narzędzi analitycznych,

  • Przygotowanie i egzekucja strategii e-mail marketingu dla klientów B2B, w tym newsletterów, kampanii promocyjnych i e-maili transakcyjnych,

  • Optymalizacja projektu wiadomości e-mail, treści i komunikatów w celu zapewnienia wysokiego współczynnika otwarć i kliknięć,

  • Opracowywanie procesów pozyskiwania leadów (MQLs),

  • Wdrażanie modeli scoringowych w celu priorytetyzacji potencjalnych klientów dla działu sprzedaży.

Oferujemy

Wynagrodzenie 💰

B2B: 10000 - 13000 zł netto + vat LUB Umowa o pracę: 8500 - 10500 zł brutto

Dodatkowo możesz liczyć na:

  • startupowy klimat oraz realny wpływ na rozwój firmy,

  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni w biurze, 2 dni zdalnie),

  • pracę pełną wyzwań w luźnej atmosferze,

  • pakiet benefitów, m.in.: prywatna opieka medyczna PZU, karta MultiSport lub dofinansowanie do transportu miejskiego, inicjatywy grywalizacyjne wewnątrz organizacji, program poleceń pracowniczych oraz liczne imprezy integracyjne.

PROCES REKRUTACYJNY

  1. Kiedy Twoje CV wpisze się w nasze wymagania, spodziewaj się telefonu od Agnieszki z zespołu HR, aby wzajemnie lepiej się poznać.

  2. W kolejnym etapie spotkasz się z Marcinem z zespołu HR

  3. Ostatni etap to rozmowa techniczna z B2B Marketing Managerką - Dagną, prowadzona częściowo w języku angielskim. Przed jej rozpoczęciem otrzymasz również zadanie do wykonania.

  4. Na koniec możesz spodziewać się oferty, bądź telefonicznego feedbacku z podziękowaniem za udział w procesie rekrutacji.

Praca stacjonarna: Gdańsk, Warszawa

Forma zatrudnienia

Umowa B2B

10000 - 13000 PLN netto / miesięczne

Umowa o pracę

8500 - 10500 PLN brutto / miesięczne

Osoby kontaktowe

Marcin Nowosad
HRBP Manager

Gdańsk