Technolog

Produkcja- Serwis

Oferty pracy     Technolog

Technolog

Wymagania

  • Wykształcenie min średnie techniczne
  • Znajomość obsługi programu Edgecam – warunek konieczny
  • Biegła znajomość obsługi programów  CAD/CAM
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi narzędzi pomiarowych
  • Wiedz z zakresu wdrażania technologii produkcyjnych
  • Biegła znajomość MS office
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Obowiązki

  • Przygotowanie dokumentacji technologicznej w oparciu o dokumentację konstrukcyjną
  • Nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcji w kontekście ustalonego procesu technologicznego
  • Przygotowanie programów na maszyny CNC
  • Współpraca z działem produkcji narzędzi   i konstruktorami
  • Proponowanie rozwiązań z zakresu optymalizacji organizacji pracy i efektywności pracy maszyn
  • Opracowanie i wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Szkolenie techników z zakresu obsługi wdrażanej technologii produkcji
  • Praca w wewnętrznym systemie służącym do monitorowania przebiegu procesu

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Świetną atmosferę
  • Dofinansowanie do opieki medycznej/karty Multisport
  • Szkolenia
  • Program rekomendacji pracowników

Tryb pracy

Stanowisko

Technolog, Programista CNC