Rekrutacja: Przedstawiciel Techniczno - Handlowy (woj. lubelskie i świętokrzyskie)

Dział sprzedaży - Przemysł

Oferty pracy     Rekrutacja: Przedstawiciel Techniczno - Handlowy (woj. lubelskie i świętokrzyskie)

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie do naszego Działu Sprzedaży szukamy:

Wymagania

·         min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (warunek konieczny)

·         doświadczenie w branży technicznej  ( warunek konieczny)

·         znajomość branży drzewnej mile widziana

·         znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji

·         wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne

·         biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)

·         samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

·         chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

·         systematyczność i konsekwencja w działaniu

·         prawo jazdy kat. B

·         dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Obowiązki

pozyskiwanie nowych klientów

·         poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych

·         realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży

·         analiza rynku i działań konkurencji

·         aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

·         ścisła współpraca z Managerami i opiekunem klienta w biurze

·         odbiór narzędzi w ramach ich serwisu

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę lub B2B
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy
  • wynagrodzenie podstawowe + system premii
  • przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających
  • praca w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży
  • benefity:
      wsparcie inicjatyw pracowniczych
      ubezpieczenie grupowe
      dofinansowanie do opieki medycznej lub karty Multisport ( po okresie próbnym)

Tryb pracy