Rekrutacja: Przedstawiciel Techniczno - Handlowy (woj. dolnośląskie )

Dział sprzedaży - Przemysł

Oferty pracy     Rekrutacja: Przedstawiciel Techniczno - Handlowy (woj. dolnośląskie )

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od ponad 10 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług. Obecnie do naszego Działu Sprzedaży szukamy:

Wymagania

·         min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży (warunek konieczny)
·         doświadczenie w branży technicznej  ( warunek konieczny)
·         znajomość branży drzewnej mile widziana
·         znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji
·         wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne
·         biegła znajomość obsługi urządzeń i aplikacji biurowych (MS Office)
·         samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy
·         chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji
·         systematyczność i konsekwencja w działaniu
·         prawo jazdy kat. B
·         dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych

Obowiązki

·         pozyskiwanie nowych klientów
·         poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych
·         realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży
·         analiza rynku i działań konkurencji
·         aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych
·         ścisła współpraca z Managerami i opiekunem klienta w biurze
·         odbiór narzędzi w ramach ich serwisu

Oferujemy

zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
umowa o pracę
niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy
wynagrodzenie podstawowe + system premii
przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających
praca w zgranym zespole pasjonatów sprzedaży
benefity:
  wsparcie inicjatyw pracowniczych
  ubezpieczenie grupowe
  dofinansowanie do opieki medycznej lub karty Multisport ( po okresie próbnym)

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Stanowisko

Specjalista ds. Sprzedaży - Przemysł - mobilny