Przedstawiciel Techniczno – Handlowy- obsługa sklepów (woj. zachodniopomorskie + woj. lubuskie)

Dział sprzedaży - Dystrybucja

Oferty pracy     Przedstawiciel Techniczno – Handlowy- obsługa sklepów (woj. zachodniopomorskie + woj. lubuskie)

Firma ITA TOOLS Sp. z o.o. od blisko 15 lat oferuje profesjonalne narzędzia do obróbki drewna, materiałów drewnopochodnych i tworzyw sztucznych pochodzące od renomowanych producentów europejskich. Produkty z naszym logo należą pod względem konstrukcji i jakości do najbardziej zaawansowanych narzędzi dostępnych na rynku. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych parków maszynowych, zapewniamy szybki i profesjonalny serwis narzędzi skrawających. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższy poziomie. W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów, ceniących długofalową współpracę opartą na partnerskich relacjach, zaangażowaniu i dbałości o wysoką jakość świadczonych usług.

Wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B  -warunek konieczny

  • doświadczenie w branży technicznej

  • znajomość branży narzędziowej mile widziana

  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji

  • samodzielność i bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • chęć ciągłego podnoszenia kwalifikacji

  • systematyczność i konsekwencja w działaniu

  • prawo jazdy kat. B

  • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych na podległym obszarze

Obowiązki

  • pozyskiwanie nowych klientów

  • poszerzanie oferty u aktualnych partnerów handlowych

  • realizowanie i raportowanie założonego planu sprzedaży

  • analiza rynku i działań konkurencji

  • aktywne uczestnictwo w targach i wydarzeniach branżowych

  • ścisła współpraca z Managerami i opiekunem klienta w biurze

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie

  • umowa o pracę

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon komórkowy

  • wynagrodzenie podstawowe + system premii

  • przyjazny onboarding- pakiet szkoleń wprowadzających i rozwojowych

  • benefity: budżet szkoleniowy - możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego; wsparcie inicjatyw pracowniczych; ubezpieczenie grupowe; opieka medyczna lub karta sportowa (po okresie próbnym)

Tryb pracy