Asystent /Asystentka Dyrektora Handlowego

Kraków · Dział sprzedaży - Przemysł

Oferty pracy     Asystent /Asystentka Dyrektora Handlowego

Wymagania

  • Doświadczenia w obszarze handlu lub sprzedaży
  • Umiejętności organizacyjne oraz zarządzania czasem
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Podstawowa znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel, PowerPoint, Word)
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziane
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Znajomość systemów ERP oraz CRM

Obowiązki

  • Monitorowanie wyników sprzedaży i przygotowywanie raportów dla kierownictwa
  • Koordynacja prac projektowych w obszarze sprzedaży i marketingu
  • Koordynowanie działań zespołu handlowego
  • Współtworzenie, wprowadzanie i egzekwowanie procedur i standardów postępowania
  • Współpraca z działem sprzedaży oraz marketingu w celu realizacji celów handlowych
  • Planowanie, monitorowanie oraz raportowanie działań w zakresie kampanii sprzedażowych,
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku
  • Aktualizacja baz danych klientów i partnerów biznesowych
  • Współtworzenie i realizacja polityki handlowej firmy
  • Koordynacja spotkań, podróży i wydarzeń firmowych
  • Zarządzanie kalendarzem i planowaniem czasu pracy
  • Wykonywanie innych zadań zleconych przez dyrektora handlowego

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej, intensywnie rozwijającej się firmie
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twojego doświadczenia i wiedzy
  • przyjazny onboarding - pakiet szkoleń wprowadzających
  • wsparcie inicjatyw pracowniczych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe
  • dofinansowanie do opieki medycznej lub karty Multisport (po okresie próbnym)

Tryb pracy

Stacjonarnie: Kraków

Stanowisko

Asystent Dyrektora Handlowego

Dział

Dział sprzedaży - Przemysł

Kraków