Creative

Warszawa

Oferty pracy     Creative

Creative

Hey Talent!
Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

Teraz szukamy kreatywnej głowy na dowolnym etapie kariery i rozwoju, która wzmocni nasz zespół Creative Lab i razem z nami będzie współtworzył/-a branżę influencer marketingu w naszym kraju i regionie. Może to właśnie Ty? :)

Wymagania

  • portfolio zrealizowanych lub wymyślonych, ale niezrealizowanych kampanii / haseł / idei / akcji marketingowych w szeroko pojętym świecie digital

  • wysoko rozwiniętą komunikatywność, chęć opowiadania o swoich pomysłach wewnątrz i na zewnątrz agencji

  • umiesz łączyć kreację z analityką działu strategii

  • nie boisz się zapytać oraz chętnie uczysz się nowych rzeczy

Obowiązki

  • wymyślanie konceptów kreatywnych dla obecnych i nowych Klientów

  • szukanie nowych, nieszablonowych rozwiązań dotarcia do konsumentów

  • współpraca z działem strategii i innymi działami agencji

Oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie w realizacji własnych pomysłów;

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia;

  • super zgrany i wspierający się zespół, który realizuje niezwykłe projekty;

  • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji) oraz nową wiedzę, w tym możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych;

  • wsparcie w rozwoju Twojej marki osobistej - nasz PR tylko czeka, żeby wysyłać Cię jako prelegenta na wydarzenia branżowe ;)

  • komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne do pracy narzędzia;

  • pracę w modelu hybrydowym;

  • krótszy dzień pracy w piątki - pracujemy tylko do 15!

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport;

  • zniżki do teatrów.

Lifetube - należący do grupy Mediacap SA lider rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.

Tryb pracy

Stacjonarnie: Warszawa

Osoby kontaktowe

Kinga Dąbrowska
People Partner

Warszawa

Recruitment powered by tomHRM