Sales Manager

Oferty pracy     Sales Manager

Dołącz do nas jako Sales Manager i kształtuj przyszłość influencer marketingu!

Jesteśmy liderem w świecie influencer marketingu i ekonomii twórców! Współpracujemy z czołowymi twórcami, tworząc kampanie dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w Polsce i w Europie. Jesteśmy pasjonatami, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem! Teraz szukamy kogoś, kto pomoże nam wspiąć się jeszcze wyżej - może to właśnie Ty?

Wymagania

Kogo szukamy?

Szukamy osoby, która ma:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży, najlepiej w branży mediowej, reklamowej lub wydawniczej
  • niesamowity focus na cel i talent do zamykania sprzedaży
  • zaangażowanie, proaktywność i mnóstwo energii, by rozwijać się wraz z naszym biznesem
  • umiejętności negocjacyjne i łatwość budowania długotrwałych relacji z klientami
  • potrafi wykorzystywać LinkedIn do pozyskiwania nowych leadów
  • znajomość platform YouTube, Instagram, TikTok
  • zainteresowanie influencer marketingiem będzie mile widziane!
  • znajomość angielskiego? To duży plus!

Obowiązki

Czy będziesz się zajmować?

  • wspieraniem największych marek w realizacji ich celów poprzez łączenie ich z topowymi influencerami
  • aktywnym pozyskiwaniem nowych klientów
  • analizowaniem potrzeb klientów i współtworzeniem ofert szytych na miarę
  • prezentowaniem ofert i negocjowaniem warunków współpracy
  • realizacją celów sprzedażowych
  • budowaniem relacji i tworzeniem atmosfery zaufania oraz długotrwałej współpracy
  • raportowaniem działań i wyników w CRM-ie

Oferujemy

  • pracę w najszybciej rosnącej i najbardziej przyszłościowej gałęzi marketingu
  • wpływ na rozwój branży influencer marketingu w Polsce
  • dużą swobodę działania i pełne wsparcie w realizacji Twoich pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + motywujący system prowizyjny za wyniki
  • zgrany, wspierający zespół, z którym zrealizujesz wyjątkowe projekty
  • możliwości rozwoju i wzrastania wraz z organizacją
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon oraz dostęp do systemów IT
  • pracę hybrydową - spotykamy się w biurze w poniedziałki, wtorki i środy, ale nasza przestrzeń jest do Twojej dyspozycji przez cały tydzień
  • skrócone godziny pracy w piątki - pracujemy do 15:00!
  • zniżki do teatrów i dostęp do platformy kafeteryjnej z dofinansowaniem opieki medycznej, karty multisport, zniżek na zakupy i więcej!

Chcesz być częścią dynamicznego świata influencer marketingu i współtworzyć sukces z nami? Aplikuj już dziś i rozwijaj swoją karierę z Lifetube!

Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.

Osoby kontaktowe

Kinga Dąbrowska
People Partner