Sales Manager / Client Partner

Warszawa

Oferty pracy     Sales Manager / Client Partner

Hey Talent!
Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

Teraz potrzebujemy kogoś, kto jako Sales Manager / Client Partner nam w tym pomoże! Przeniesie markę Lifetube na nowy poziom, pomoże nam docierać do nowych klientów i razem z nami będzie współtworzył branżę influencer marketingu.

Może to Ty? :)

Wymagania

  • doświadczenia w sprzedaży w branży mediowej / reklamowej / wydawniczej
  • orientacji na cel i umiejętności zamykania sprzedaży
  • zaangażowania, proaktywności i energii do rozwijania silnego biznesu
  • umiejętności negocjacji i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • znajomości i umiejętności korzystania z platform: YouTube, Instagram, TikTok
  • mile widziane zainteresowanie tematyką influencer marketingu
  • mile widziana znajomość j. angielskiego

Obowiązki

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • analiza potrzeb klientów i przygotowywanie ofert w odpowiedzi na nie
  • prowadzenie prezentacji i negocjowanie warunków współpracy z klientem
  • realizacja założonych planów sprzedażowych
  • budowanie relacji z klientami i tworzenie atmosfery sprzyjającej długotrwałej współpracy
  • raportowanie działań i wyników w CRM

Oferujemy

  • dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie w realizacji własnych pomysłów
  • atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
  • super zgrany i wspierający się zespół, który realizuje niezwykłe projekty
  • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji) oraz nową wiedzę, w tym możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych
  • wsparcie w rozwoju Twojej marki osobistej - nasz PR tylko czeka, żeby wysyłać Cię jako prelegenta na wydarzenia branżowe ;)
  • komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne do pracy narzędzia
  • pracę w modelu hybrydowym
  • krótszy dzień pracy w piątki - pracujemy tylko do 15!
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • zniżki do teatrów

Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.

Praca stacjonarna: Warszawa

Osoby kontaktowe

Kinga Dąbrowska
People Partner

Warszawa