Junior Account Executive

Oferty pracy     Junior Account Executive

Hey Talent!
Jesteśmy liderem rynku w zakresie influencer marketingu i ekonomii twórców! Pracujemy z topowymi twórcami dla największych marek, agencji reklamowych i domów mediowych w kraju oraz w Europie. Jesteśmy ekspertami w branży i chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz pasją!

Teraz potrzebujemy kogoś, kto jako Junior Account Executive nam w tym pomoże! Przeniesie markę Lifetube na nowy poziom i razem z nami będzie współtworzył branżę influencer marketingu w naszym kraju i regionie. Może to Ty? :)

Wymagania

  • pierwsze doświadczenie na stanowisku Account Executive lub Project Managera w agencji reklamowej, digital lub influencerskiej

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, chęci i umiejętność pracy z ludźmi

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętności priorytetyzacji zadań oraz samodzielności w działaniu

  • proaktywności i nastawienia “can do”

  • orientacji na cel oraz jakościowej obsługi klienta

  • znajomości Google Docs i/lub pakietu Office

  • posługiwania się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym komunikację z klientem i realizację projektu

Obowiązki

  • prowadzenie wyjątkowych projektów (kampanii reklamowych) przy wsparciu zespołów strategii, kreacji i podwykonawców

  • współtworzenie ofert i prowadzenie dokumentacji projektowej m.in. opracowywanie harmonogramów, kosztorysów, raportów i innej niezbędnej dokumentacji wewnętrznej

  • utrzymywanie bieżącej komunikacji z klientami oraz budowanie dobrych relacji poprzez wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klienta

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji i doświadczenia

  • dużą samodzielność w działaniu oraz wsparcie w realizacji własnych pomysłów

  • super zgrany i wspierający się zespół, który realizuje niezwykłe projekty

  • możliwości rozwoju (awansu, specjalizacji lub poszerzania kompetencji) oraz nową wiedzę, w tym możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach branżowych

  • wsparcie w rozwoju Twojej marki osobistej - nasz PR tylko czeka, żeby wysyłać Cię jako prelegenta na wydarzenia branżowe ;)

  • komputer, telefon i wszystkie inne niezbędne do pracy narzędzia

  • pracę w modelu hybrydowym

  • krótszy dzień pracy w piątki - pracujemy tylko do 15!

  • zniżki do teatrów

  • dostęp do platformy kafeteryjnej z takimi benefitami jak: opieka medyczna, multisport, zniżki na zakupy, szkolenia i wiele innych

Grupa Lifetube Sp. z o.o. - należy do grupy kapitałowej Mediacap i jest liderem rynku influencer marketingu i ekonomii twórców. Pod naszym skrzydłami rozwija się 62% branży, a twórcy zrzeszeni w sieci odpowiadają za ponad 12% oglądalności całego YouTube’a w Polsce. Ponad 800 zrzeszonych kanałów generuje miesięcznie ok. 1 miliard wyświetleń oraz czas oglądania w wysokości 5 miliardów minut.

Osoby kontaktowe

Kinga Dąbrowska
People Partner