Software Developer C#/.NET

Koszalin, Stockelsdorf / Praca zdalna · IT

Oferty pracy     Software Developer C#/.NET

Rekrutacja zdalna

Jesteśmy firmą informatyczną znającą się na rozwiązaniach AI, usługach PLM (Product Lifecycle Management), rozwoju oprogramowania, rozwiązaniach chmurowych, integracjach Microsoft SharePoint i innych tematach przyszłości.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy ambitnych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko Software Developer C#/.NET.
W zależności skąd chcesz pracować - nasze biura znajdują się w Niemczech, Stockelsdorf oraz w Polsce, Koszalin.
Aplikuj do nas, jeżeli masz parę lat doświadczenia komercyjnego na tym stanowisku lub ukończyłeś studia Informatyczne i szukasz intensywnego rozwoju w zawodzie.

Prawdziwe wyzwania branży IT czekają na Ciebie! 🚀

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Software/.NET/Fullstack Developera lub wiedza adekwatna do poziomu
  • Znajomość w stopniu min. średniozaawansowanym C#, .NET, .NET Core, SQL, Visual Studio.
  • Studia na kierunku informatycznym lub udokumentowane kwalifikacje (szkolenia, kursy, staż pracy)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (współpracujemy w zespołach polsko-niemieckich)
  • Dokładność, systematyczność i chęć do nauki
  • Rozwinięta umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i szczerość
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane: Doświadczenie w pracy w metodyce Agile, znajomość JavaScript, WebAPI i Angular

Obowiązki

  • Projektowanie, wdrażanie i utrzymywanie rozwiązań z zakresu backend i frontend
  • Nowe opracowania różnych projektów oprogramowania i kontynuacja bieżących
  • Tworzenie rozwiązań programowych dostosowanych do potrzeb klienta
  • Rozwój narzędzi i komponentów w środowisku .NET z naciskiem na C#
  • Opracowywanie niestandardowych rozwiązań programowych
  • Zastosowanie zwinnych metod programistycznych do projektowania, tworzenia i uruchamiania nowych komponentów oprogramowania
  • Pomoc w sporządzaniu dokumentacji technicznej
  • Dbanie o skuteczną komunikację w zespole, zgłaszanie problemów, raportowanie pracy podczas daily meetings

Oferujemy

  • Możliwość pracy stacjonarnej, hybrydowej oraz zdalnej
  • Ciekawe, innowacyjne projekty
  • Doświadczoną kadrę współpracowników
  • Elastyczny czas pracy (core hours 9-14)
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Dofinansowanie nauki języków
  • Pracę w zgranym, przyjaznym zespole
  • Spotkania integracyjne
  • Pozytywną atmosferę i współpracę opartą na szczerości i zaufaniu

Tryb pracy

Praca zdalna, Praca stacjonarna, Praca hybrydowa
Praca stacjonarna: Koszalin, Stockelsdorf

Stanowisko

Software Developer / Programista .NET

Dział

IT

Koszalin