IT Support Engineer

Warszawa · IT_Support

Oferty pracy     IT Support Engineer

Rekrutacja zdalna

Platige Image poszukuje osoby na stanowisko IT Support Engineer, która wzmocni nasz zespół w codziennej pracy. Oczekujemy od Ciebie dużych pokładów cierpliwości, kreatywności w rozwiązywaniu problemów, a także chęci do ciągłego poszerzania swojej wiedzy. Jako członek zespołu odpowiedzialnego za wsparcie techniczne, będziesz mieć bezpośrednią styczność z procesem powstawania projektów zleconych przez największe firmy na świecie. Zainteresowany/a? Aplikuj!

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym.
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość: systemu operacyjnego Windows/Linux, systemów do obsługi zgłoszeń, GPO, zagadnień związanych z sieciami TCP/IP (DNS/DHCP/VLAN), zagadnień związanych z zarządzaniem uprawnieniami do plików (POSIX/ACL).
  • Dyspozycyjność w systemie zmianowym (również w weekendy i godziny nocne).
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.

DODATKOWO PUNKTOWANE

  • Znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem oprogramowania firm Autodesk, SideFX, Foundry.
  • Zainteresowanie branżą post produkcyjną i CG!

Obowiązki

  • Przyjmowanie i reagowanie na zgłoszenia użytkowników dotyczące nieprawidłowego funkcjonowania oprogramowania oraz sprzętu na stacjach roboczych, biurowych i graficznych.
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania stacji roboczych, graficznych i biurowych.
  • Udział w realizacji projektów informatycznych.
  • Prowadzenie ewidencji sprzętu i oprogramowania.
  • Zarządzanie kontami użytkowników (bazy użytkowników domeny Windows, poczty elektronicznej, konta innych usług).
  • Audyt polityki bezpieczeństwa na stacjach roboczych.

Oferujemy

  • Wyznaczamy nowe standardy w animacji, CG i VFX. Jesteśmy o krok do przodu, zawsze dbając o to, aby nasze projekty były realizowane z najwyższą jakością.
  • Współpracujemy z jednymi z największych firm na świecie (Netflix, Ubisoft, Activision, SONY, Warner Brothers, CD PROJEKT RED, HBO i wiele innych).
  • Będziesz miał szansę pracować w niezwykle ciekawej branży z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Cenimy autentyczność. To ona jest źródłem naszej kreatywności, energii i wyobraźni, i to ona sprawia, że nasza praca jest tak wyjątkowa.
  • Będziesz pracować w naszym Studiu, które położone jest w zielonej okolicy Fortu Mokotów/Warszawa/Polska.
  • Dbamy o zdrowie dzięki prywatnej opiece medycznej, a kondycję fizyczną wspieramy kartą MultiSport. Oferujemy także wsparcie psychologiczne online, bo głowa też potrzebuje oddechu. Czekają na Ciebie również lekcję języka angielskiego, żebyś mógł/a rozwijać swoje umiejętności językowe.
  • Na dobry początek dnia spotykamy się w kuchni na wspólne śniadanie.
  • A do pracy możesz przyjść z czworonożnym przyjacielem!

Tryb pracy

Praca stacjonarna
Praca stacjonarna: Warszawa

Stanowisko

IT Support Specialist

Dział

IT_Support

Warszawa