Junior E-Commerce Success Specialist

Customer Support Team

Oferty pracy     Junior E-Commerce Success Specialist

Firma Nethansa to lider w obszarze kompleksowej obsługi e-commerce z zakresu sprzedaży na zagranicznych marketplace – Amazon i Kaufland.de oraz producent oprogramowania do dynamicznego pricingu – Nethansa Platform.
Współpracują z nami najwięksi sprzedający na Amazon – zarówno dystrybutorzy, jak i producenci.
W związku z rosnącymi potrzebami w obszarze obsługi klienta poszukujemy osoby, która wesprze zespół Customer Success.

 Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce, lubisz dane i chcesz wesprzeć lidera w branży - dołącz do naszego zespołu!

Jakie będą  Twoje zadania?
  • Obsługa kont sprzedażowych klientów
  • Komunikacja z klientami (na poziomie B2B i B2C)
  • Kontrola nad zamówieniami
  • Dbałość o dobre opinie dla klientów
  • Rozwiązywanie problemów związanych z zamówieniami
  • Ściąganie blokad sprzedażowych
  • Zlecenia wewnętrzne

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Umiejętności organizacji własnej pracy
  • Elastycznego myślenia
  • Kreatywności
  • Odpowiedzialności
  • Pozytywnego nastawienia i orientacji na cel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Znajomość platformy Amazon
  • Znajomość języka niemieckiego

Co oferujemy?
  • Umowę B2B, a dla studentów umowę zlecenie
  • Wynagrodzenie podstawowe
  • Możliwość pracy hybrydowej lub z biura (jak wolisz)
  • Współpracę z kompetentnym, bardzo zgranym zespołem
  • Firmowy sprzęt ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami do pracy
  • Benefity według Twojej potrzeby (do wyboru np. ubezpieczenie medyczne w Medicover, dofinansowanie do karty MultiSport, parking przy OBC)

Tryb pracy