e-commerce Content Specialist

Praca zdalna · Marketplace Content Team

Oferty pracy     e-commerce Content Specialist

Rekrutacja zdalna

W Nethansa zwiększamy zyski ze sprzedaży na marketplace’ach, dostarczając usługi wsparcia oraz, jako jedyna agencja marketplace w Polsce, autorski system SaaS do automatycznego zarządzania tysiącami cen i ofert. Na co dzień kompleksowo tworzymy strategie rozwoju, tworzymy content, efektywne kampanie PPC i obsługujemy konta sprzedażowe. Pracujemy również nad rozwojem Platformy Nethansa, aby dostarczała jeszcze więcej wartości dodanej dla branży e-commerce oraz obsługiwała większą liczbę marketplace’ów. Obecnie pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces na Amazon, Allegro, eMAG i Kaufland Global Marketplace, ale to dopiero początek!
Aplikując do Nethansa masz szansę uczestniczyć w realizacji naszej strategii, czyli budowie wiodącej agencji multi-marketplace wspieranej technologią w Europie! Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce i lubisz tworzyć graficzny content,  dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
  • Znajomość Excel
  • Znajomość programów graficznych: Photoshop/Canva/Gimp itp.
  • Umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
  • Precyzja i dokładność w działaniu
  • Poszukiwanie i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań
  • Podstawowa wiedza marketingowa
  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów
  • Inicjatywa w działaniu oraz szukanie rozwiązań przy wprowadzaniu produktów na platformę sprzedaży
  • Odpowiedzialność
  • Łatwość pisania
  • Zainteresowanie światem e-commerce
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane:
    • Znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego
    • Zainteresowanie fotografią produktową / grafiką / copywritingiem

Obowiązki

  • Koordynacja i tworzenie kart produktowych dla naszych partnerów
  • Dobieranie słów kluczowych do produktów zgodnie z SEO Marketplace
  • Edycja zdjęć produktowych
  • Przygotowanie infografik produktowych
  • Tworzenie Content A+ i A++  na Amazon
  • Tworzenie sklepów marek na Marketplace
  • Współpraca z biurami tłumaczeń i freelancerami
  • Wystawianie kart produktowych na Marketplace
  • Stała nauka i dzielenie się wiedzą w zespole.

Oferujemy

  • Umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Realny wpływ na rozwój organizacji (uważnie słuchamy każdego pomysłu)
  • Współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Kafeterię benefitową, w tym m.in. prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport, bilety do kina, vouchery lunchowe
  • Chill space w biurze (Xbox, piłkarzyki)

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

E-commerce Content Specialist

Dział

Marketplace Content Team

Osoby kontaktowe

Jolanta Ciupińska-Olejnik
Specjalista ds. rozliczeń i HR