e-commerce Content Specialist

Praca zdalna · Marketplace Content Team

Oferty pracy     e-commerce Content Specialist

Rekrutacja zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu
poszukujemy kreatywnej i ambitnej osoby na stanowisko e- commerce
Content Specialist.
Jeżeli pasjonuje Cię branża e-commerce dołącz do naszego zespołu!

Wymagania

•  min. 2 letnie doświadczenie związane z platformami e-commerce (np.
Amazon lub Allegro, Kaufland, eMAG)
• znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
• znajomość Excel
• umiejętność analizy danych i wyciągania wniosków
• precyzja i dokładność w działaniu
• podstawowa wiedza marketingowa
• zaangażowanie i pozytywne nastawienie na realizację celów
• inicjatywa w działaniu oraz szukanie rozwiązań przy wprowadzaniu
produktów na platformę sprzedaży
• odpowiedzialność
• zainteresowanie światem e-commerce
• umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
• znajomość języka niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub
włoskiego
• zainteresowanie fotografią produktową / grafiką / copywritingiem
• znajomość programów graficznych: Photoshop/Canva

Obowiązki

• koordynacja i tworzenie kart produktowych dla naszych partnerów,
praca z feedem produktowym
• dobieranie słów kluczowych do produktów zgodnie z SEO Amazon,
Kaufland, Allegro i eMAG
• współpraca z biurami tłumaczeń i freelancerami
• wystawianie kart produktowych na Amazon, Kaufland, Allegro i eMAG
• stała nauka i dzielenie się wiedzą w zespole

Oferujemy

• możliwość rozwoju zawodowego w obszarach: e-commerce
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• współpracę z kompetentnym, zgranym zespołem
• umowę o pracę lub B2B oraz niezbędne narzędzia pracy
• możliwość pracy zdalnej
• firmowy sprzęt ze wszystkimi potrzebnymi narzędziami do pracy
• benefity według Twojej potrzeby (do wyboru np. ubezpieczenie
medyczne w Medicover, dofinansowanie do karty Multisport, parking przy
OBC)

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

E-commerce Content Specialist

Dział

Marketplace Content Team

Osoby kontaktowe

Jolanta Ciupińska-Olejnik
Billing & HR Specialist