Spawacz MIG / TIG

Rawicz · Procesy Specjalne

Oferty pracy     Spawacz MIG / TIG

BODE RAWAG to jedna z marek wchodząca w skład, znanej na całym świecie, Grupy BODE

Stosujemy autorskie rozwiązania konstrukcyjno-technologiczne, zaopatrując w wysokiej jakości produkty, m.in.: lokomotywy DMU/EMU, wagony pasażerskie, wagony metra, autobusy szynowe, tramwaje, trolejbusy, czy autobusy miejskie. Misją naszej marki, którą konsekwentnie realizujemy, jest dbałość o zadowolenie naszych klientów z otrzymanego produktu. Aby osiągnąć wyznaczony kierunek: dostarczamy na rynek produkty najwyższej jakości, dbamy o zadowolenie naszych pracowników, kładziemy nacisk na ciągły rozwój, który wspieramy zrównoważonym i racjonalnym działaniem.

Wymagania

  • uprawnienia spawalnicze oraz doświadczenie w spawaniu;
  • umiejętność spawania metodą TIG;
  • doświadczenie w spawaniu aluminium będzie dodatkowym atutem;
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym;
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych czynności.

Obowiązki

  • przygotowywanie elementów do spawania (montaż w przyrządzie);
  • spawanie detali i konstrukcji aluminiowych;
  • kontrola procesu spawania od przygotowania detali, poprzez proces spawania po samokontrolę wykonanego elementu;
  • przestrzeganie zasad 5S na stanowisku pracy;
  • zgłaszanie pomysłów usprawniających pracę.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie!
  • niezbędne szkolenia na stanowisku pracy i przyuczenie do pracy;
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i dodatkowych szkoleniach;
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dopłatę do wypoczynku i dodatek świąteczny;
  • Pracowniczy Program Emerytalny PPE;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • system premiowania.

Otwarte wakaty

5
Praca stacjonarna: Rawicz

Dział

Procesy Specjalne

Ogłoszenie ważne do

2024-05-31

Rawicz