Administrative Specialist

Kraków · Administration/HR

Oferty pracy     Administrative Specialist

Rekrutacja zdalna

Do naszego zespołu poszukujemy ambitnej osoby, która chce rozwijać karierę jako Specjalista ds. Administracji.

Praca na tym stanowisku to doskonała okazja, aby mieć możliwość pracy z nowoczesnymi procesami i narzędziami w firmie IT, nabywać umiejętności w różnych obszarach, wykonywać ciekawe różnorodne zadania oraz zdobywać wiedzę od bardziej doświadczonych pracowników.

Wymagania

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - preferowane w kierunku administracji, ekonomiczne lub pokrewne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz wielozadaniowość
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji
  • Terminowość, dokładność oraz skrupulatność
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz samodzielność w realizacji zadań
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
MILE WIDZIANE:
  • Znajomość systemu Saldeo

Obowiązki

  • Zarządzanie korespondencją mailową i tradycyjną
  • Organizowanie podróży służbowych: rezerwacje biletów, hoteli
  • Obsługa gości i klientów odwiedzających biuro oraz odnotowywanie ich wizyt w ewidencji
  • Nadzór nad przesyłkami kurierskimi i pocztowymi
  • Nadzór nad dokumentacją związaną z kartami płatniczymi firmowymi oraz wydatkami pracowników
  • Wprowadzanie faktur kosztowych do systemu Saldeo, weryfikacja ich poprawności
  • Administracyjne wsparcie HR w kwestii benefitów pracowniczych takich jak np. wynajem sali/boiska do gry
  • Obsługa procedur celnych
  • Wsparcie w zakupach i dostawach sprzętu
  • Zarządzanie flotą samochodową: planowanie i organizacja przeglądów technicznych oraz napraw, dbanie o terminowość ubezpieczeń, nadzór nad ewidencjami przebiegu pojazdów
  • Wsparcie w realizacji innych zadań administracyjnych oraz bieżąca współpraca z innymi działami firmy

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę lub zlecenie
  • Elastyczność pracy - możesz pracować hybrydowo lub w biurze
  • Zdrowie - skorzystaj z prywatnej opieki medycznej
  • Program VELcomeHealth - jedna z naszych inicjatyw promujących zachowania prozdrowotne i aktywność fizyczną wśród naszych pracowników
  • Dodatkowy dzień wolny na badania lekarskie - Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, dlatego dajemy Ci dodatkowy dzień wolny na niektóre badania lekarskie
  • Roczny budżet na szkolenia i edukację - inwestuj w siebie dzięki budżetowi na naukę i rozwój, zdobywaj wiedzę bez konieczności brania dnia wolnego
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego i niemieckiego - popraw swoje umiejętności językowe
  • Szkolenia wewnętrzne - dzielimy się naszą wiedzą i know-how podczas Akademii
  • Coroczne wyjazdy firmowe do niesamowitych miejsc - to najlepszy czas na relaks i lepsze poznanie siebie nawzajem
  • Regularne imprezy integracyjne - czy to w biurze, czy zdalnie, organizujemy różnorodne wydarzenia, aby lepiej się poznać i zacieśnić więzi
  • MacBook i inne niezbędne narzędzia - zapewniamy wszystkie niezbędne i najwyższej jakości urządzenia, które pomogą Ci efektywnie wykonywać swoją pracę
  • New Employee Buddy Program i wsparcie lidera - proces wdrażania będzie łatwiejszy dzięki dedykowanemu i pomocnemu mentorowi
  • Nowoczesne biuro w Krakowskim Parku Technologicznym - komfortowe warunki pracy
  • Koszykówka, siatkówka, piłkarzyki, PlayStation - regularnie gramy w siatkówkę po pracy
  • Spersonalizowane nagrody - otrzymuj spersonalizowane prezenty z okazji rocznic pracy, urodzin, ukończenia studiów i innych wyjątkowych momentów w życiu
  • Budżet rodzicielski - budżet jako prezent dla nowych rodziców
  • Darmowe przekąski i napoje - zawsze miło jest zjeść zdrowe i smaczne przekąski oraz napić się wysokiej jakości kawy
  • Wspólne śniadania oraz Happy Hour- zapraszamy wszystkich pracowników!
  • Program Poleceń - zyskaj dodatkowe korzyści polecając nowych pracowników
  • Własne biurko zamiast hot-deskingu - niezależnie od tego, czy pracujesz w trybie hybrydowym, czy nie, nadal masz własne biurko w biurze

Tryb pracy

Praca hybrydowa
Praca stacjonarna: Kraków

Stanowisko

Dział

Administration/HR

Osoby kontaktowe

Bartosz Rompała
HR Business Partner

Kraków