HR Business Partner/Senior HR Business Partner

Kraków · Administration/HR

Oferty pracy     HR Business Partner/Senior HR Business Partner

Rekrutacja zdalna

Poszukujemy osoby na stanowisko (Senior) HR Business Partner, do rozbudowującego się działu HR. W związku z tym, osoba na tym stanowisku, będzie mieć za zadanie współtworzenie, wdrażanie i nadzorowanie realizacji strategii HR, która wspierać ma misję organizacji. Szukamy osoby zorganizowanej, doświadczonej a jednocześnie gotowej do nauki i podejmowania się nowych odpowiedzialności. Osoba ta będzie odgrywać kluczową rolę w budowaniu partnerstwa między działem HR a biznesem, a także wspieraniu managementu w momencie dynamicznego rozwoju organizacji oraz promowaniu kultury organizacyjnej firmy.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera, preferowane w firmie technologicznej
  • Dostarczanie PRAKTYCZNEGO całościowego wsparcia z poziomu HR dla założycieli, menedżerów i pracowników
  • Doświadczenie w skalowaniu organizacji i zarządzaniu zmianą: udokumentowana zdolność do napędzania i zarządzania wzrostem w różnorodnych, wielokulturowych zespołach
  • Silne umiejętności przywódcze i interpersonalne, z umiejętnością wpływania i skutecznej współpracy na wszystkich poziomach organizacji
  • Pasja do tworzenia i rozwijania kultury organizacyjnej oraz umiejętność angażowania pracowników
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i zdolność budowania relacji z różnymi grupami interesariuszy
  • Zrozumienie i współdzielenie wartości oraz misji firmy
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów i innowacyjne podejście do projektów HR
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym B2/C1

Obowiązki

  • Rozwój i wdrażanie strategii P&C oraz implementacja roadmapy
  • Wprowadzanie zmian i udział w skalowaniu organizacji przy jednoczesnym zachowaniu wyjątkowego klimatu Singu
  • Rekrutacja, selekcja i onboarding najlepszych talentów
  • Mapowanie fundamentalnych procesów HR oraz ich standaryzacja i wdrażanie narzędzi
  • Budowanie kultury otwartego dialogu i strategicznego partnerstwa funkcji HR w organizacji
  • Bycie zaufanym partnerem do dyskusji dla zespołu zarządzającego, poprzez inicjowanie i prowadzenie rozmów na tematy personalne
  • Dbałość o rozwój kompetencji liderskich poprzez działania wewnętrzne jak i zewnętrzne
  • Zadbanie o zgodność dokumentacji HRowej
  • Współpraca z działem Administracji, Finansów i zewnętrznym biurem księgowym
  • Monitorowanie wskaźników HR i raportowanie wyników
  • Rozwój i wdrażanie strategii P&C oraz implementacja roadmapy

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się spółce z branży IT
  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę lub zlecenie
  • Elastyczność pracy - możesz pracować hybrydowo lub w biurze
  • Zdrowie - skorzystaj z prywatnej opieki medycznej
  • Program VELcomeHealth - jedna z naszych inicjatyw promujących zachowania prozdrowotne i aktywność fizyczną wśród naszych pracowników
  • Dodatkowy dzień wolny na badania lekarskie - Twoje zdrowie jest dla nas priorytetem, dlatego dajemy Ci dodatkowy dzień wolny na niektóre badania lekarskie
  • Roczny budżet na szkolenia i edukację - inwestuj w siebie dzięki budżetowi na naukę i rozwój, zdobywaj wiedzę bez konieczności brania dnia wolnego
  • Dofinansowanie do kursu języka angielskiego i niemieckiego - popraw swoje umiejętności językowe
  • Szkolenia wewnętrzne - dzielimy się naszą wiedzą i know-how podczas Akademii
  • Coroczne wyjazdy firmowe do niesamowitych miejsc - to najlepszy czas na relaks i lepsze poznanie siebie nawzajem
  • Regularne imprezy integracyjne - czy to w biurze, czy zdalnie, organizujemy różnorodne wydarzenia, aby lepiej się poznać i zacieśnić więzi
  • MacBook i inne niezbędne narzędzia - zapewniamy wszystkie niezbędne i najwyższej jakości urządzenia, które pomogą Ci efektywnie wykonywać swoją pracę
  • New Employee Buddy Program i wsparcie lidera - proces wdrażania będzie łatwiejszy dzięki dedykowanemu i pomocnemu mentorowi
  • Nowoczesne biuro w Krakowskim Parku Technologicznym - komfortowe warunki pracy
  • Koszykówka, siatkówka, piłkarzyki, PlayStation - regularnie gramy w siatkówkę po pracy
  • Spersonalizowane nagrody - otrzymuj spersonalizowane prezenty z okazji rocznic pracy, urodzin, ukończenia studiów i innych wyjątkowych momentów w życiu
  • Budżet rodzicielski - budżet jako prezent dla nowych rodziców
  • Darmowe przekąski i napoje - zawsze miło jest zjeść zdrowe i smaczne przekąski oraz napić się wysokiej jakości kawy
  • Wspólne śniadania oraz Happy Hour- zapraszamy wszystkich pracowników!
  • Program Poleceń - zyskaj dodatkowe korzyści polecając nowych pracowników
  • Własne biurko zamiast hot-deskingu - niezależnie od tego, czy pracujesz w trybie hybrydowym, czy nie, nadal masz własne biurko w biurze

Tryb pracy

Praca hybrydowa
Praca stacjonarna: Kraków

Stanowisko

HR Business Partner

Dział

Administration/HR

Osoby kontaktowe

Bartosz Rompała

Kraków