Specjalista ds. Sprzedaży

Praca zdalna · Sales Poland

Oferty pracy     Specjalista ds. Sprzedaży

Rekrutacja zdalna

Fudo Security jest liderem w branży bezpieczeństwa IT tworzącym produkty umożliwiające bezpieczny zdalny dostęp. Posiadamy biura w dwóch lokalizacjach: jedna w Dolinie Krzemowej i druga w Warszawie. Fudo ma setki klientów w 30 krajach na całym świecie. Z pewnością znasz większość naszych klientów, gdyż są to największe i znane firmy na rynku polskim i międzynarodowym. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która znalazła się w Magic Quadrant firmy Gartner dla branży PAM! Wielokrotnie zostaliśmy docenieni i otrzymaliśmy wiele nagród – m.in. Cybersecurity Excellence Awards, InfoSec Awards i inne. Zawsze koncentrujemy się na jakości naszego produktu i zapewnieniu, że spełnia on potrzeby bezpieczeństwa naszych klientów. Jako firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem nieustannie chcemy wyznaczać trendy na rynku. Wprowadzamy nowe produkty i stawiamy na ciągły rozwój. Pasja, entuzjazm i osiąganie wyników jest częścią naszej kultury pracy.

Aktualnie szukamy kandydatów na stanowisko:

lokalizacja: Warszawa, Polska/ praca hybrydowa

O Zespole Sprzedaży i o roli

Zespół Sprzedaży współpracuje z naszymi partnerami, dystrybutorami i klientami, dbając o to, aby otrzymali oni jak najlepszy produkt i najwyższe standardy naszych usług. Poza liczbami i celami sprzedażowymi wierzymy, że kluczem do sukcesu jest relacja biznesowa oparta na zaufaniu i stabilności.

Stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży jest jedną z najbardziej potrzebnych ról w naszych strukturach i ma ogromny wpływ na prawidłowy przebieg procesów rozszerzenia naszej działalności. Ideą tej roli jest podejmowanie właściwych działań sprzedażowych oraz ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży na Polskę. Wciąż się rozwijamy, więc stanowisko to daje wiele perspektyw do samorozwoju i awansu na inne stanowiska sprzedażowe.

Kogo szukamy?

Chętnie nawiążemy współpracę z kandydatem/ kandydatką, który/-ra ma już co najmniej 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży IT. Zaangażowanie, samodzielność, działanie nastawione na rezultaty i pozytywne nastawienie to coś, co chcielibyśmy widzieć w Twojej pracy.

Wymagania

Czego szukamy?

  • Nastawienia na osiąganie celu, kreatywności w wykonywaniu zadań, pracowitości.

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia na samodzielnym stanowisku sprzedażowym, wiążącym się z realizacją targetów.

  • Doświadczenia w firmie technologicznej (IT).

  • Kogoś, kto jest pasjonatem kontaktu z klientem - jest chętny do nawiązywania nowych relacji zawodowych i podtrzymywania obecnych.

  • Asertywności, samodzielności, wytrwałości i postawy „can do”.

  • Chęci do nauki i zainteresowania rynkiem cyberbezpieczeństwa.

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych.

  • Znajomości procesów sprzedażowych i umiejętności ich realizacji.

  • Umiejętności analitycznych, zdolności rozumienia i rozwiązywania różnego typu problemów.

  • Doświadczenia z dowolnym systemem CRM.

  • Znajomość języka angielskiego nie jest konieczna na tym stanowisku (współpraca z klientami polskimi), niemniej z uwagi na międzynarodowy charakter naszej działalności też jest ważna.

Obowiązki

Jakie zadania wiążą się z tym stanowiskiem?

  • Realizacja celów sprzedażowych i kwartalnych na rynku polskim.

  • Nawiązywanie nowych relacji biznesowych oraz utrzymywanie istniejących.

  • Przygotowywanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji z potencjalnymi klientami.

  • Weryfikowanie danych sprzedażowych i dbanie o ich dokładność w systemie CRM.

  • Zarządzanie bazami danych sprzedaży.

  • Udział w procesie generowania leadów sprzedażowych - upewnienie się, że wszystkie leady zostały zweryfikowane i nawiązane.

  • Analiza danych sprzedażowych.

  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji sprzedażowej.

  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych.

  • Współpraca z innymi działami, w szczególności z Zespołami Marketingu, Administracji, Finansów i Zarządzania Produktem.

  • Pogłębianie wiedzy o procesach sprzedaży i trendach rynkowych w obszarze cyberbezpieczeństwa.

Oferujemy

Co zyskasz pracując z nami?

  • Możliwość pracy w firmie o ugruntowanej pozycji w Polsce oraz międzynarodowym zasięgu.

  • Pracę przy innowacyjnych produktach cybersecurity.

  • Wdrożenie pod nadzorem Dyrektora Sprzedaży.

  • Możliwość współpracy z osobami z dużym doświadczeniem sprzedażowym.

  • Elastyczne godziny pracy - zaczynamy pracę do godziny 10:00, kończymy po odpowiednio około 8 godzinach; nie ma problemu gdy potrzebujesz coś załatwić w trakcie godzin pracy - wymaga to jednak zgłoszenia.

  • Przestronne i nowoczesne biuro z dostępem do przekąsek i napojów.

  • Narzędzia pracy - laptop (MacBook) i telefon.

  • Wynagrodzenie dostosowane do Twojego poziomu doświadczenia i umiejętności.

  • Współpraca na podstawie umowy o pracę bądź umowy B2B.

Nasze DNA - pasja, proaktywność, ownership, lojalność, uczciwość, teamwork i wytrwałość.

Nie chcemy, aby powyższe były tylko sloganami. Staramy się, aby te wartości przyświecały nam na co dzień i były widoczne w naszych działaniach. Głęboko wierzymy, że połączenie różnorodności myśli, perspektyw i ekspresji jest kluczem do zbudowania najlepszego w swojej klasie produktu. Aby to osiągnąć, musimy nieustannie pracować nad tym, aby Fudo Security było najlepszym miejscem pracy dla wszystkich. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników był istotną częścią naszego #FudoSquad!

Jeśli jesteś zainteresowany/–na stanowiskiem, wyślij swoją aplikację: [email protected]

Daj nam siebie poznać!

Jeśli chciałbyś/-łabyś dowiedzieć się o nas więcej, sprawdź nas tutaj:

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Sales Specialist

Dział

Sales Poland