Rust Mid/Senior Developer

Praca zdalna

Oferty pracy     Rust Mid/Senior Developer

Rekrutacja zdalna

Fudo Security jest liderem w branży bezpieczeństwa IT, tworzącym produkty umożliwiające bezpieczny zdalny dostęp. Posiadamy biura w dwóch lokalizacjach: jedno w Dolinie Krzemowej, a drugie w Warszawie. Fudo ma setki klientów w ponad trzydziestu krajach na świecie. Wśród nich znajdują się największe firmy na rynku polskim oraz międzynarodowym. Jesteśmy pierwszą polską firmą, która znalazła się w Magic Quadrant firmy Gartner dla branży PAM! Wielokrotnie zostaliśmy docenieni i otrzymaliśmy wiele nagród – m.in. Cybersecurity Excellence Awards, InfoSec Awards i inne. Zawsze koncentrujemy się na jakości naszego produktu i zapewnieniu, że spełnia on potrzeby bezpieczeństwa naszych klientów. Jako firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem nieustannie chcemy wyznaczać trendy na rynku. Wprowadzamy nowe produkty i stawiamy na ciągły rozwój. Pasja, entuzjazm i osiąganie wyników jest częścią naszej kultury pracy.

Dbanie o bezpieczeństwo w cyberświecie z #FudoSquad to bardzo satysfakcjonujące i interesujące doświadczenie!

OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKO:

RUST MID/SENIOR DEVELOPER

O stanowisku / projekcie:

Poszukujemy Programisty RUST na poziomie Mid/Senior.

Poszukujemy osoby o ugruntowanym doświadczeniu oraz bardzo dobrej umiejętności programowania. Podstawowym językiem używanym w naszym produkcie jest C, rozpoczęliśmy jednak proces wdrażania w nasz stos technologiczny Rusta. Od nowego pracownika będziemy oczekiwać udziału w procesie wdrażania Rusta oraz wsparciu przy utrzymaniu już istniejącego kodu napisanego w języku C.

Wymagania

Co jest dla nas ważne:

  • Znajomość języka Rust.

  • Znajomość języka C.

  • Znajomość baz danych i języka SQL (mile widziany PostgreSQL).

  • Znajomość podstaw kryptografii oraz security.

  • Umiejętność samodzielnego zarządzania zadaniami, ze świadczeniem wsparcia i/lub nadzoru dla mniej doświadczonych współpracowników.

  • Efektywne planowanie własnej pracy i właściwe ustalanie priorytetów.

  • Możliwość przyjazdu do biura w Warszawie na tydzień raz na kwartał.

Umiejętności nice to have:

  • Podstawowa znajomość systemów operacyjnych z rodziny Linux/Unix oraz umiejętność pracy z terminalem oraz pisania skryptów.

  • Znajomość budowy protokołów sieciowych (TLS, HTTP(s)).

  • Znajomość CI / CD.

Obowiązki

Jakie będą Twoje zadania:

  • Projektowanie oraz implementacja komponentów produktu z wykorzystaniem języka Rust oraz C.

  • Współpraca z architektami oraz czynny udział przy opracowywaniu architektury produktu.

  • Współpraca z deweloperami Front-end.

  • Przeprowadzanie code review.

  • Dzielenie się wiedzą z resztą zespołu.

Oferujemy

Co możesz zyskać pracując z nami:

  • Wpływ na kształt i rozwiązania architektoniczne produktu, poczucie realnego wpływu na projekt.

  • Bycie częścią zespołu profesjonalistów, możliwość nauki od innych i współpracy zorientowanej na osiągnięcie celu projektu.

  • Pracę w elastycznych godzinach pracy - możliwość ustalenia początkowych i końcowych godzin pracy, wyjść w trakcie godzin pracy itp.

  • Na co dzień pracujemy zdalnie, ale raz na kwartał spotykamy się w biurze. Jeśli jesteś spoza Warszawy, pokryjemy koszty Twoich przyjazdów :)

  • Nowoczesne, przestronne biuro z częścią rekreacyjną, z napojami, przekąskami i dobrą atmosferą :)

  • Narzędzia pracy - laptop (MacBook), monitor/–y, inne dodatki, których potrzebujesz.

  • Współpracę na podstawie umowy o pracę bądź umowy B2B.

  • Benefity - ubezpieczenie grupowe, kartę sportową Multisport Plus, opiekę medyczną (Medicover).

Nasze DNA - pasja, proaktywność, ownership, lojalność uczciwość i sprawiedliwość, współpraca zespołowa, wytrwałość.

Nie chcemy, aby powyższe były tylko sloganami. Dążymy do tego, aby te wartości przyświecały nam na co dzień i były widoczne w naszych działaniach. Głęboko wierzymy, że połączenie różnorodności myśli, perspektyw i ekspresji jest kluczem do zbudowania najlepszego w swojej klasie produktu. Aby to osiągnąć, musimy stale pracować nad tym, aby Fudo Security było najlepszym miejscem pracy dla wszystkich. Chcemy, aby każdy z naszych pracowników był istotną częścią naszego #FudoSquad!

Jeśli jesteś zainteresowany rozmową z nami, wyślij swoje CV na adres: [email protected]

Daj się nam poznać!

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej, sprawdź nasze SM i naszą www:

Tryb pracy

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)

16000 - 25000 PLN netto / miesięczne