Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta

Praca zdalna · Diety

Oferty pracy     Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży i obsługi klienta

Rekrutacja zdalna

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży jako warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego w stopniu min. średniozaawansowanym
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności sprzedażowe, nastawione na budowanie relacji z klientem
  • znajomość zagadnień i trendów Customer Experience
  • nastawienie na zrozumienie potrzeb klienta

Obowiązki

  • realizacja celów sprzedażowych

  • dbanie o najwyższy poziom satysfakcji Klienta

  • kontakt telefoniczny (nastawiony na generowanie sprzedaży )

  • ścisła współpraca z resztą zespołu

Oferujemy

  • 20 dni płatnej przerwy w pracy i dodatkowy dzień wolny w urodziny:)
  • przyjazną atmosferę pracy w wyjątkowej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • dofinansowanie Medicover i Multisport
  • sprzęt firmowy
  • stabilna współpraca

Otwarte wakaty

1

Tryb pracy

Praca zdalna

Stanowisko

Specjalista ds sprzedaży i obsługi klienta

Dział

Diety

Forma zatrudnienia

Samozatrudnienie (B2B)